Televize SAMSUNG LE32C650 černá
Český návod k použití Televize SAMSUNG LE32C650 černá - * Full HD LCD TV 32"(82 cm) * poměr stra
Návod k použití Televize SAMSUNG LE32C650 černá
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televize SAMSUNG LE32C650 černá
Český návod SAMSUNG k použití výrobku Televize SAMSUNG LE32C650 černá udává:
6) Značka: SAMSUNG
7) EAN kód: 8808993738717
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* Full HD LCD TV 32"(82 cm)
* poměr stran 16:9
* Crystal TV
* ULTRA dynamický kontrast
* Full HD rozlišení 1920x1080
* Motion Plus 100Hz
* integrovaný digitální tuner DVB-T/C MPEG4 (pozemní/kabelový)
* analogový tuner
* EPG
* CI+ slot
* Dolby Pulse
* HyperReal Engine
* SRS TheaterSound
* sleep timer/off timer
* Internet@TV?
* Wireless AllShare?
* Wireless LAN Adapter Support
* podpora univerzálního inteligentního dálkového ovladače RMC30C1
* USB 2.0 Movie
* BD Wise
* 1 TUNER PIP
* TXT 1000 stran
* výstup pro sluchátka
* Stand-by příkon < 0,3W
* podpora Vesa 200x200mm
* otočný podstavec
* ECO Sensor
* ECO Mark
* Maximální příkon 120 W
* Provozní příkon 90 W
* Příkon Stand-by < 0,3 W