Televize SAMSUNG UE32C6000 černá
Český návod k použití Televize SAMSUNG UE32C6000 černá - * LED Full HD LCD TV 32"(82 cm) * poměr
Návod k použití Televize SAMSUNG UE32C6000 černá
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televize SAMSUNG UE32C6000 černá
Český návod SAMSUNG k použití výrobku Televize SAMSUNG UE32C6000 černá udává:
6) Značka: SAMSUNG
7) EAN kód: 8808993781942
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* LED Full HD LCD TV 32"(82 cm)
* poměr stran 16:9
* Crystal TV design
* SAMSUNG LED Engine
* 100 Hz Motion Plus
* MEGA dynamický kontrast
* Full HD rozlišení 1920x1080
* Ultra Clear Black Panel
* integrovaný digitální tuner DVB-T/C MPEG4 (pozemní/kabelový)
* analogový tuner
* EPG, CI+ slot
* 1080 24p Real Movie
* Movie Plus
* ECO flower
* Wide Color Enhancer Plus
* HyperReal Engine
* SRS TheaterSound
* Dolby Digital Plus
* Dolby Pulse
* dts 2.0+Digital Out
* Woofer
* mód Zábava
* Herní mód
* mód hotel
* sleep timer/off timer
* 1x Ethernet (LAN)
* 2xUSB
* USB 2.0 Movie
* BD Wise
* 1 TUNER PIP
* interní paměť 2GB
* TXT 1000 stran
* podpora Vesa 200x200mm
* otočný čtvercový podstavec
*Maximální příkon 60 W
*Příkon provozní 35 W
*Příkon stand-by 0,06 W