Zdroj FORTRON 550W AX550-60APN
Český návod k použití Zdroj FORTRON 550W AX550-60APN - OEM verze ! 550W, ventilátor 120 mm. akt
Návod k použití Zdroj FORTRON 550W AX550-60APN
Český návod k použití Zdroj FORTRON 550W AX550-60APN je povinnen přikládat prodejce zboží ke každému výrobku, tuto povinnost jim přikládá zákon.
Pokud manuál k Zdroj FORTRON 550W AX550-60APN nebyl přiložen, je to porušení a návod k obsluze by Vám měl prodejce zboží dodat. Databáze návodů je průběžně doplňována uživateli a aktualizovaná o nové manuály - databázi můžete rozšířit i vy - máte-li český návod nebo servisní manuál k tomuto produktu, nahrajte nám jej. Pomůžete tak ostatním uživatelům, děkujeme!
Náš server Vám pomůže s užíváním Zdroj FORTRON 550W AX550-60APN, databáze je doplňována zkušenými lidmi a fanoušky výrobce FORTRON. Přečtěte si také diskuzi k Zdroj FORTRON 550W AX550-60APN.
Zdroj FORTRON 550W AX550-60APN
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Zdroj FORTRON 550W AX550-60APN
Český návod FORTRON k použití výrobku Zdroj FORTRON 550W AX550-60APN udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku FORTRON
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis FORTRON
6) Značka: FORTRON
7) EAN kód: 8592522002805
Jste-li majitelem Zdroj FORTRON 550W AX550-60APN od FORTRON a vlastníte návod k použití či servisní manuál pomožte nám rozšířit databázi a nahrajete nám svůj manuál. Pomůžete ostatním uživatelům, hledající návody pro správnou funkci výrobku.
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
OEM verze !
550W, ventilátor 120 mm. aktivní PFC. Termoregulace ventilátoru.
Vyrobeno ve shodě s EN 55022 a EN 60950.
Účinnost vyšší než 80 procent
Vstupní napájení:
Napětí : 200 - 240V
Frekvence : 50 - 60Hz
Vstupní proud : 4A
Napájecí konektory:
ATX 20/24pin + 4pin - 1x, FDD - 1x, molex - 4x, SATA - 4x, PCIEx - 6pin - 1x, PCIEx - 6/8pin - 1x
Diskuse Otázky a odpovědi týkájící se českého návodu k použití Zdroj FORTRON 550W AX550-60APN - k tomuto výrobku není položena žádná otázka - buďte první!
Vložit dotaz nebo reakci k Zdroj FORTRON 550W AX550-60APN