Pevný disk TRANSCEND 2.5" SSD 64GB SATA (TS64GSSD25S-S)
Český návod k použití Pevný disk TRANSCEND 2.5" SSD 64GB SATA (TS64GSSD25S-S) - Popis produktu:
Návod k použití Pevný disk TRANSCEND 2.5" SSD 64GB SATA (TS64GSSD25S-S)
Český návod k použití Pevný disk TRANSCEND 2.5" SSD 64GB SATA (TS64GSSD25S-S) je povinnen přikládat prodejce zboží ke každému výrobku, tuto povinnost jim přikládá zákon.
Pokud manuál k Pevný disk TRANSCEND 2.5" SSD 64GB SATA (TS64GSSD25S-S) nebyl přiložen, je to porušení a návod k obsluze by Vám měl prodejce zboží dodat. Databáze návodů je průběžně doplňována uživateli a aktualizovaná o nové manuály - databázi můžete rozšířit i vy - máte-li český návod nebo servisní manuál k tomuto produktu, nahrajte nám jej. Pomůžete tak ostatním uživatelům, děkujeme!
Náš server Vám pomůže s užíváním Pevný disk TRANSCEND 2.5" SSD 64GB SATA (TS64GSSD25S-S), databáze je doplňována zkušenými lidmi a fanoušky výrobce TRANSCEND. Přečtěte si také diskuzi k Pevný disk TRANSCEND 2.5" SSD 64GB SATA (TS64GSSD25S-S).
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Pevný disk TRANSCEND 2.5" SSD 64GB SATA (TS64GSSD25S-S)
Český návod TRANSCEND k použití výrobku Pevný disk TRANSCEND 2.5" SSD 64GB SATA (TS64GSSD25S-S) udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku TRANSCEND
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis TRANSCEND
6) Značka: TRANSCEND
7) EAN kód: 0760557812876
Návod k použití Pevný disk TRANSCEND 2.5
Jste-li majitelem Pevný disk TRANSCEND 2.5" SSD 64GB SATA (TS64GSSD25S-S) od TRANSCEND a vlastníte návod k použití či servisní manuál pomožte nám rozšířit databázi a nahrajete nám svůj manuál. Pomůžete ostatním uživatelům, hledající návody pro správnou funkci výrobku.
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Popis produktu:
Charakteristika:
- plně kompatibilní se zařízeními a operačními systémy, které podporují standard SATA I
- energeticky nezávislá Flash paměť zaručující dlouhodobé uchování dat
- nízká spotřeba
- odolnost proti nárazům
Specifikace:
Velikost : 100mm x 69.85mm x 9.5mm
Provozní napětí: 5V
Provozní teplota:: 0°C(32°F) - 70°C(158°F)
Hmotnost: 48 g
Rychlost přenosu dat : Čtení max. 30MB/s, zápis max. 28MB/s
Diskuse Otázky a odpovědi týkájící se českého návodu k použití Pevný disk TRANSCEND 2.5" SSD 64GB SATA (TS64GSSD25S-S) - k tomuto výrobku není položena žádná otázka - buďte první!
Vložit dotaz nebo reakci k Pevný disk TRANSCEND 2.5" SSD 64GB SATA (TS64GSSD25S-S)