Televize Panasonic TX-P37C10ES, plazma
Český návod k použití Televize Panasonic TX-P37C10ES, plazma - Technické parametry TUNER * Int
Návod k použití Televize Panasonic TX-P37C10ES, plazma
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televize Panasonic TX-P37C10ES, plazma
Český návod PANASONIC k použití výrobku Televize Panasonic TX-P37C10ES, plazma udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku PANASONIC
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis PANASONIC
6) Značka: PANASONIC
7) EAN kód: 5025232528974
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Technické parametry
TUNER
* Integrovaný analogový tuner
* DVB-T tuner MPEG-2
* ATP - automatické ladění a třídění
* Počet předvoleb (programů): 100
* Hyperband
* Stereo, duální zvuk: NICAM - B, G, I, L, A2
* PAL B/G/H/ID/K
* PAL 525/60
* SECAM B/G
* SECAM D/K
* SECAM L/L'
* NTSC (AV vstup)
* M-NTSC
TELETEXT
* Česká diakritika
* Počet stránek: 500
OBRAZ
* Úhlopříčka obrazu: 94 cm
* Poměr stran: 16:9
* Plazmový panel: G12 - 12. generace
* Životnost: 100 000 h
* Progresivní zobrazení obrazu
* Rozlišení (š x v): 1024 x 720 bodů
* HD-optimalizátor
* Zdokonalený 3D-digitální hřeb. filtr
* Sub-pixelová kontrola obrazu
* Bodová kontrola obrazu
* Vhodné PC signály: XGA (SXGA komprimovaný)
* Vhodné formáty snímání obrazu: 480i(60Hz),480p(60Hz),576i(50Hz), 576p(50Hz),720p(50Hz),720p(60Hz), 1080i(50Hz) ,1080i(60Hz), 1080p(50Hz, 60Hz) pouze HDMI
* Kontrastní poměr: 20 000:1
* Dynamický kontrastní poměr: 2 000.000 : 1
* VIERA Colour Management systém (systém řízení barev)
* Odezva panelu: 0,001ms
* Potlačení obrazového šumu
* C.A.T.S - automatické nastavení kontrastu
* Obrazový korekční režim: Dynamický/Normální/Kino/Auto
* Stupňů gradace: 4096
ZVUK
* Počet pásem: 3
* Počet reproduktorů: 2
* Hudebí výstupní výkon: 2 x 10 W
* Zvukový korekční režim: Hudba/Řeč
* Prostorový zvuk
PŘÍPOJNÁ MÍSTA
* Slot pro SD
* HDMI vstup (2x)
* Kompozitní video (RCA) vstup
* S-Video (Hosiden) vstup
* Audio (RCA) vstup
* Komponentní video (RCA) vstup
* SCART (RGB) vstup / výstup (2x)
* Audio (RCA) výstup
* Sluchátkový (3,5 mm) výstup
VYBAVENÍ
* Šetřič obrazovky
* Multi Window: PAT
* Automatická volba obrazu
* 16:9
* Režim Just (střed obrazu bez deformací)
* Zoom 1 / 2 / 3
* OSD - české menu na obrazovce
* Časovač automatického vypnutí
* Dětská pojistka
SPOTŘEBA EL. ENERGIE
* Zapnuto: 350 W
* Očekávaná průměrná spotřeba: 284 W
* Vypnuto (v pohotovostním režimu): 0,7 W