Televize PANASONIC Viera TH-50PX8EA Viera
Český návod k použití Televize PANASONIC Viera TH-50PX8EA Viera - Technické parametry TUNER *
Návod k použití Televize PANASONIC Viera TH-50PX8EA Viera
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televize PANASONIC Viera TH-50PX8EA Viera
Český návod PANASONIC k použití výrobku Televize PANASONIC Viera TH-50PX8EA Viera udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku PANASONIC
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis PANASONIC
6) Značka: PANASONIC
7) EAN kód: 5025232485994
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Technické parametry
TUNER
* Integrovaný analogový tuner
* Integrovaný DVB-T tuner
* ATP - automatické ladění a třídění
* Počet předvoleb (programů) 100
* Hyperband
* Stereo, duální zvuk NICAM - B, G, I, L, A2
* PAL B/G/H/ID/K
* PAL 525/60
* SECAM B/G
* SECAM D/K
* SECAM L/L'
* NTSC (AV vstup)
* M-NTSC
TELETEXT
* Česká diakritika
* Počet stránek 500
OBRAZ
* Úhlopříčka obrazu 127 cm
* Poměr stran 16:9
* Plazmový panel G11 - 11. generace
* Životnost 100 000 h
* Progresivní zobrazení obrazu
* Rozlišení (š x v) 1366x768 bodů
* HD-optimalizátor
* Zdokonalený 3D-digitální hřeb. filtr
* Sub-pixelová kontrola obrazu
* Bodová kontrola obrazu
* Vhodné formáty snímání obrazu 480i(60Hz),480p(60Hz),576i(50Hz), 576p(50Hz),720p(50Hz),720p(60Hz), 1080i(50Hz) ,1080i(60Hz), 1080p(50Hz, 60Hz) pouze HDMI
* Kontrastní poměr 10 000:1
* Dynamický kontrastní poměr 300.000 : 1
* VIERA Colour Management systém (systém řízení barev)
* Potlačení obrazového šumu
* Obrazový korekční režim Dynamický/Normální/Kino
* Stupňů gradace 3072
ZVUK
* Počet pásem 3
* Počet reproduktorů 2
* Hudebí výstupní výkon 2 x 10 W
* Zvukový korekční režim Hudba/Řeč
PŘÍPOJNÁ MÍSTA
* HDMI vstup ? (2x)
* Kompozitní video (RCA) vstup
* S-Video (Hosiden) vstup
* Audio (RCA) vstup
* Komponentní video (RCA) vstup
* Audiovstup (pro HDMI, PC, komponentní video)
* SCART (RGB) vstup / výstup ? (2x)
* Audio (RCA) výstup
* Sluchátkový (3,5 mm) výstup
VYBAVENÍ
* Šetřič obrazovky
* PAT (1 tuner)
* Automatická volba obrazu
* 16:9
* Režim Just (střed obrazu bez deformací)
* Zoom 1 / 2 / 3
* OSD - české menu na obrazovce
* Časovač automatického vypnutí
* Dětská pojistka
ROZMĚRY / HMOTNOST
* šířka 1210 mm
* výška 790,5 mm
* hloubka 92,5 mm