Televize PANASONIC Viera TX-L37U10E
Český návod k použití Televize PANASONIC Viera TX-L37U10E - Obrazovka: * Úhlopříčka: 37 palců (9
Návod k použití Televize PANASONIC Viera TX-L37U10E
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televize PANASONIC Viera TX-L37U10E
Český návod PANASONIC k použití výrobku Televize PANASONIC Viera TX-L37U10E udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku PANASONIC
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis PANASONIC
6) Značka: PANASONIC
7) EAN kód: 5025232518890
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Obrazovka:
* Úhlopříčka: 37 palců (94 cm)
* Formát: 16:9
* Rozlišení: 1920 x 1080 bodů
* Kontrast: 20 000:1
* Obnovovací frekvence: 50 Hz
TV tuner:
* Analogový
* DVB-T s podporou MPEG-4
Zvuk:
* Vestavěné třipásmové stereo reproduktory
* Výkon: 2x 10 W
* Čipová sada: V-Audio Surround
Vstupy a výstupy:
* 2x HDMI
* 1x PC vstup (VGA D-Sub)
* 2x SCART
* 1x Kompozitní video (RCA)
* 1x Výstup na sluchátka
* 1x Audio vstup
* 1x Optický digitální audio výstup
Další funkce:
* Teletext
* Časovač vypnutí
* 3D hřebenový filtr
* Rodičovský zámek
Rozměry:
* 915 x 620 x 287 mm