Televize SAMSUNG UE32D4000
Český návod k použití Televize SAMSUNG UE32D4000 - - LED TV 32" (80 cm) - HD 1366x768 - 16:9 - C
Návod k použití Televize SAMSUNG UE32D4000
Televize SAMSUNG UE32D4000
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televize SAMSUNG UE32D4000
Český návod SAMSUNG k použití výrobku Televize SAMSUNG UE32D4000 udává:
6) Značka: SAMSUNG
7) EAN kód: 8806071290423
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Televize SAMSUNG UE32D4000 -
- LED TV 32" (80 cm)
- HD 1366x768
- 16:9
- Crystal Design
- 50 Hz CMR (Clear Motion Rate)
- Ultra Slim design
- procesor HyperReal Engine
- Integrovaný digitálny tuner DVB-T/C MPEG 4 (pozemný/káblový)
- analógový tuner
- EPG, CI+ slot, SRS TheaterSound HD, Dolby Digital +, Zvukový výstup 2x10W
- mód Zábava, Herný mód, sleep timer/off timer
- designový ovládač TM1050 je súčasťou dodávky
- TXT 1000 strán
- 1 Tuner PIP, EU Eco známka
- Stand-by príkon < 0,3W