Televize SAMSUNG UE32D6000
Český návod k použití Televize SAMSUNG UE32D6000 - - 3D LED SMART TV 32" (80 cm) - Full HD 1920x
Návod k použití Televize SAMSUNG UE32D6000
Televize SAMSUNG UE32D6000
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televize SAMSUNG UE32D6000
Český návod SAMSUNG k použití výrobku Televize SAMSUNG UE32D6000 udává:
6) Značka: SAMSUNG
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Televize SAMSUNG UE32D6000 -
- 3D LED SMART TV 32" (80 cm)
- Full HD 1920x1080
- 16:9
- Crystal Design
- 200 Hz CMR (Clear Motion Rate)
- Ultra Slim design
- Samsung Full HD 3D, procesor 3D HyperReal Engine, 3D zvuk
- Ultra Clear Black Panel
- Integrovaný digitální tuner DVB-T/C MPEG 4 (pozemní/kabelový), analogový tuner
- EPG, CI+ slot, SRS TheaterSound HD, Dolby Digital +, Zvukový výstup 2x10W
- mód Zábava, Herný mód, sleep timer/off timer
- designový ovladač TM1050 je ssoučástí dodávky
- TXT 1000 stran
- 1 Tuner PIP
- EU Eco známka, Eco light sensor
- Stand-by příkon < 0,3W