Televize Samsung UE32EH5300, LED
Český návod k použití Televize Samsung UE32EH5300, LED - LED SMART TV 32"(80 cm), Full HD 1920x1080, 50 Hz CMR (
Návod k použití Televize Samsung UE32EH5300, LED
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televize Samsung UE32EH5300, LED
Český návod Samsung k použití výrobku Televize Samsung UE32EH5300, LED udává:
6) Značka: Samsung
7) EAN kód: 8806071865904
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Televize Samsung UE32EH5300, LED - LED SMART TV 32"(80 cm), Full HD 1920x1080, 50 Hz CMR (Clear Motion Rate), Mega dynamycký kontrast, Web Video Enhancer, HyperReal Engine, Wide Color Enhancer Plus, Vysoce lesklý design, SMART TV funkce: Family Story, Fitness, Kids, webový prohlížeč (video/flash) Search all, Skype? na Samsung TV (podpora HD při použití kamery), Your video, Social TV(Facebook, Twitter, G-talk), Samsung Apps, podpora WIFI adaptéru, Wi-Fi Direct, podpora Smart telefonu jako ovladače, integrovaný digitální tuner DVB-T/C MPEG 4, analogový tuner, EPG, CI+ slot, SRS TheaterSound HD, Dolby Digital Plus / Dolby Pulse, dts 2.0 + Digital Out, Zvukový výstup 2x10W, Herní mód, sleep timer/off timer, 1xRF vstup, 3xHDMI, 1xSCART, komponentní, kompozitní vstup, optický výstup, PC vstup (HDMI), vstup na sluchátka, DVI Audio vstup, 2xUSB, USB 2.0 Movie, 1x Ethernet (LAN), Anynet+ (HDMI-CEC), Allshare, Allshare Play(web storage), TXT 1000 stran, 1 Tuner PIP, EU Eco známka, Stand-by příkon < 0,3W, čtvercový podstavec