Paměťová karta PANASONIC RP-SDP24GE1K, 24GB
Český návod k použití Paměťová karta PANASONIC RP-SDP24GE1K, 24GB - Popis výrobku * Nová SD pamě
Návod k použití Paměťová karta PANASONIC RP-SDP24GE1K, 24GB
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Paměťová karta PANASONIC RP-SDP24GE1K, 24GB
Český návod PANASONIC k použití výrobku Paměťová karta PANASONIC RP-SDP24GE1K, 24GB udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku PANASONIC
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis PANASONIC
6) Značka: PANASONIC
7) EAN kód: 5025232545520
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Popis výrobku
Technické parametry
* Kapacita: 24 GB
* Přenosová rychlost: 20 MB/s
* Třída: CLASS 4
* Provedení: Secure Digital
* Záznam: audio, video, statických snímků, dat
* Hmotnost: 2 g
* Rozměry: 32 mm x 24 mm x 2,1 mm