Adaptér SONY VGPAC19V51L (VGPAC19V51.CEL)
Český návod k použití Adaptér SONY VGPAC19V51L (VGPAC19V51.CEL) - AC adaptér pro notebooky Sony
Návod k použití Adaptér SONY VGPAC19V51L (VGPAC19V51.CEL)
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Adaptér SONY VGPAC19V51L (VGPAC19V51.CEL)
Český návod SONY k použití výrobku Adaptér SONY VGPAC19V51L (VGPAC19V51.CEL) udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku SONY
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis SONY
6) Značka: SONY
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
AC adaptér pro notebooky Sony VAIO řady EA, EB, EC, CA, SA, SB s dvěma USB 2.0 porty pro nabíjení USB přístrojů. Váha cca 350 gramů, délka napájecího kabelu 200 cm, délka kabelu do zásuvky 90 cm. Napájení 100-240V AC, 1,5A, 50-60Hz. DC výstup 19,5V. USB napětí na výstupu 5.0 V. Součástí balení je pouzdro na adaptér. 3 pinový kolík do zásuvky.