Aku vrtačka, akušroubovák BLACK-DECKER EPC12CAB černá/červená
Český návod k použití Aku vrtačka, akušroubovák BLACK-DECKER EPC12CAB černá/červená - * Středně
Návod k použití Aku vrtačka, akušroubovák BLACK-DECKER EPC12CAB černá/červená
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Aku vrtačka, akušroubovák BLACK-DECKER EPC12CAB černá/červená
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku BLACK-DECKER
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis BLACK-DECKER
6) Značka: BLACK-DECKER
7) EAN kód: 5035048894507
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* Středně náročné kutilské úkony v domácnosti i v okolí domu
* Vrtání dřeva, sádrokartonových desek, kovu a plastu
* Zavěšování obrazu
* Opravy v domácnosti
* Montáž nábytku
* Zavěšování závěsu a záclon
* Montáž lampiček a polic
* Napájecí napětí: 12 V
* Typ baterie: Snímatelné (2 kusy)
* Kapacita: 1.2 Ah
* Doba nabíjení: 3 hod
* Sklíčidlo: Rychloupínací
* Velikost sklíčidla: 10 mm
* Polohy spojky: 24
* Max. kapacita - dřevo: 25 mm
* Max. kapacita - ocel: 10 mm
* Měkká rukojeť
* Zpětný chod
* Otáčky: Plynulá regulace
* Otáčky naprázdno: 0-750 ot./min
* Regulace momentu
* Max. kroutící moment: 11 Nm