Domácí kino Sony DAVIS50.CE2
Český návod k použití Domácí kino Sony DAVIS50.CE2 - Nenechte se zmást jejich kompaktní velikost
Návod k použití Domácí kino Sony DAVIS50.CE2
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Domácí kino Sony DAVIS50.CE2
Český návod SONY k použití výrobku Domácí kino Sony DAVIS50.CE2 udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku SONY
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis SONY
6) Značka: SONY
7) EAN kód: 4905524472554
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Domácí kino Sony DAVIS50.CE2 -
Nenechte se zmást jejich kompaktní velikostí - tyto reproduktory velikosti golfových míčků nabízejí 450 W neuvěřitelného digitálního prostorového zvuku 5.1. Díky bezdrátovým zadním reproduktorům a kompaktnímu ale výkonnému subwooferu je tím jediným, čeho si všimnete, síla zvuku kvality jako v kině
FUNKCE
* Dokáže vydat celkem 450 W digitálního prostorového zvuku 5.1, který naplní pokoj, z 5 reproduktorů velikosti golfového míčku a 100W subwooferu, který zatřese podlahou
* Dostaňte se do středu akce díky dekódování Dolby? Digital, Dolby? Pro Logic? II / DTS?
* Funkce Portable Audio Enhancer navyšuje kvalitu komprimované hudby, např. souborů formátu mp3
* Křišťálově čistý přenos signálu je možný díky optickým nebo koaxiálním digitálním vstupům.
* Rádiový tuner FM / AM s funkcí RDS a 30 předvolbami stanic
* Režim film/hudba automaticky optimalizuje nastavení zvuku
* Podpora více formátů a kodeků - možnost přehrávání DVD / CD / Video CD / SACD / mp3 / JPEG
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Zesilovač
* Výstupní výkon - středový reproduktor (RMS) 50 W
* Výstupní výkon - přední reproduktor (RMS) 50 W x 2
* Výstupní výkon - subwoofer (RMS) 100 W x 2 (BASOVÝ REPRODUKTOR 100 W, MID-100 W)
* Výstupní výkon - prostorový reproduktor (RMS) 50 W x 2
* Výstupní výkon - celkový (RMS 10 %) 450 W
* S-Master (32 bitů)
Přehrávač/rekordér disků
* Přehrávání disků CD-R / RW
* D/A převodník (video) 108 MHz / 12 bitů
* DivX?
* DVD / CD / TEXT
* DVD / CD / Video CD
* Přehrávání disků DVD-RW (CPRM)
* Přehrávání formátu JPEG
* Přehrávání souborů mp3
* mp3/ID3Tag Ver.1.1/ID3Tag Ver.2.0 ANO / ANO/ ANO
* Zámek mechaniky vkládání média
* Typ mechanismu Slot pro 1 disk
* Ovládání displeje OSD
* Funkce Picture Navigator (pouze JPEG)
* Režim přehrávání (Náhodný výběr/Program/Opakovat) pouze disky CD/VCD/SACD
* Funkce Shuffle: DVD-CD/ VCD/ SACD
* Program: DVD-CD/ VCD/ SACD
* Repeat (Opakovat): DVD-CD/ VCD/ SACD
* Funkce Precision Cinema Progressive
* Funkce Progressive Scan (NTSC)
* VCD verze 2.0
Ekvalizér
* Funkce Portable Audio Enhancer (Plus)
* Režim Noc (Plus)
* Ovládání basů/výšek Basy/ střední/ výšky
Funkce
* DVD
* TUNER (FM, AM)
* PORT PRO DIGITÁLNÍ MÉDIA
* SAT / KABEL
* TV
Vstup / výstup
* Linkový vstup zvuku (analogový) 1
* Linkový vstup zvuku (optický) 1
* Linkový vstup zvuku (koaxiální) 1
* Automatické nastavení reproduktorů DCAC (Automatická kalibrace) (Mono)
* Konektor reproduktoru (přední/středový/prostorový/subwoofer) 2 / 1 / 2 / -
* Výstup obrazového signálu (komponentní video) 1
* Výstup obrazového signálu (HDMI?) zvýšení rozlišení 720p/1080i pro DVD (1080p)
* PORT PRO DIGITÁLNÍ MÉDIA
Ostatní
* Stmívač (zap./vyp.)
* Časovač (funkce SLEEP)
* VACS
* BRAVIA Sync
* Funkce Multi-disc Resume (DVD,VCD)
* Blesk/Série snímků (na RM)
Nastavení výkonu
* Spotřeba energie 130 W
* Příkon v pohotovostním režimu 0,3 W
* Úsporný režim
* Požadavky na příkon 220 - 240 V, 50/60 Hz
Surround / Efekty
* Funkce synchronizace A/V SYNC (Lip Sync)
* Systém DTS?
* Dolby? Digital
* Systémy Dolby? Pro Logic? II
* Režim film/hudba
* Režim Sport
* Všesměrový zvuk
Tuner
* Pásmo FM / AM
* Vnější anténa FM/AM O (FM 75 ohmů)
* Systém RDS (PS)
* Předvolby stanic FM 20/ AM 10
* Rozsah ladění (AM) 531~1 602 kHz (ladící krok 9 kHz)
* Rozsah ladění (FM) 87,50 až 108,00 MHz (ladící krok 50 kHz)
Bezdrátová technologie
* Bezdrátová technologie S-AIR
* Režim S-AIR
* Pohotovostní režim S-AIR
* Název modelu předního reproduktoru SS-IS15
* Systém předních reproduktorů 1cestný
* Přední mřížka reproduktoru (Odnímatelná / fixní) / Materiál - Fixní
* Jmenovitá impedance předního reproduktoru - 10 ohmů
* Jednotka předních reproduktorů 1
* Vstup na předním reproduktoru (ŠROUB / ZASOUVACÍ TYP / POZLACENÝ / TYP OČKA) - Zasouvací typ
* Dodávaný kabel předního reproduktoru → Viz příslušenství - 4,5 m x 2
* Název modelu středového reproduktoru - SS-IS15
* Dodávaný kabel středového reproduktoru → Viz příslušenství 3 m x 1
* Název modelu reproduktoru s prostorovým zvukem SS-IS15
* Dodávaný kabel reproduktoru s prostorovým zvukem → Viz příslušenství - 12 m x2
* Název modelu subwooferu - SS-WSIS50
* Systém reproduktorů subwooferu - Subwoofer (2pásmový)
* Jmenovitá impedance subwooferu - 4 ohmy / 4 ohmy
* Aktivní/pasivní subwoofer - Aktivní
* Jednotka reproduktorů subwooferu 12 cm / 16 cm
* Materiál skříňky subwooferu Dřevo
* Vstup na subwooferu (ŠROUB / ZASOUVACÍ TYP / POZLACENÝ / TYP OČKA) - Zasouvací typ
* Dodávaný kabel subwooferu → Viz příslušenství 2,8 m x 1
* Hraniční frekvence subwooferu (Hz~Hz) 800 Hz