Kombinace chladničky s mrazničkou SIEMENS KG39SV10
Český návod k použití Kombinace chladničky s mrazničkou SIEMENS KG39SV10 - * Energetická třída A
Návod k použití Kombinace chladničky s mrazničkou SIEMENS KG39SV10
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Kombinace chladničky s mrazničkou SIEMENS KG39SV10
Český návod SIEMENS k použití výrobku Kombinace chladničky s mrazničkou SIEMENS KG39SV10 udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku SIEMENS
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis SIEMENS
6) Značka: SIEMENS
7) EAN kód: 4242003367179
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* Energetická třída A
* Užitný objem celkem 346 l
- nahoře: mrazicí prostor: 262 l
- dole: mrazicí prostor ****: 84 l
* spotřeba el. energie 0.97 kWh
* průměrná spotřeba energie: 355 kWh/rok
* hlučnost 43 dB(A)
* příkon 160 W
* jištění 10 A
* napětí 220-240 V
* frekvence 50 Hz