Mechanika BL ASUS BW-12B1LT/BLK/G/AS
Český návod k použití Mechanika BL ASUS BW-12B1LT/BLK/G/AS - *Barva Černá *Rychlost čtení BD-R:
Návod k použití Mechanika BL ASUS BW-12B1LT/BLK/G/AS
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Mechanika BL ASUS BW-12B1LT/BLK/G/AS
Český návod ASUS k použití výrobku Mechanika BL ASUS BW-12B1LT/BLK/G/AS udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku ASUS
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis ASUS
6) Značka: ASUS
7) EAN kód: 4719543415375
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
*Barva Černá *Rychlost čtení BD-R: 8 X max. BD-RE: 8 X max. BD-ROM: 8 X max. BD-R(DL): 8 x Max BD-RE(DL): 6 x Max BD-ROM(DL): 8 X max. DVD+R: 16 X max. DVD-R: 15 X max. DVD+RW: 12 X max. DVD-RW: 12 X max. DVD-ROM: 16 X max. DVD+R(DL): 12 X max. DVD-R(DL): 12 X max. DVD-ROM(DL): 12 X max. DVD-RAM: 12 X max. CD-R: 48 X max. CD-ROM: 48 X max. BDMV playback: 4 X max. DVD video playback: 6 X max. VCD playback: 16 X max. Audio CD Playback: 16 X max. *Rychlost zápisu BD-R: 12X BD-R(LTH): 4X BD-RE: 2X BD-R(DL): 8X DVD+R: 16X DVD-R: 16X DVD+RW: 8X DVD-RW: 6X DVD+R(DL): 8X DVD-R (DL): 8X DVD-RAM: 12X CD-R: 48X CD-RW: 24X *Režim zápisu BD-RE: Random Recording Sequential Recording (Multi-Session Recording) BD-R Sequential Recording (Multi-Session Recording) DVD-R & DVD-R(DL): DAO(Disc-At-Once)/Incremental Recording (Multi-Border Recording) DVD-RW & DVD-RW (DL): DAO(Disc-At-Once)/Restricted Overwriting/Incremental Recording (Multi-Border Recording) DVD+R & DVD+R (DL): Sequential Recording (Multi-Session Recording) DVD+RW & DVD+RW (DL): Random Recording CD-R/RW: DAO(Disc-At-Once)/TAO(Track-At-Once)/SAO(Session-At-Once)/Packet Recording (Multi-Session Recording) DVD-RAM: Random Recording *Přístupová doba BD: 250 ms DVD: 150 MS CD: 150 MS *Rozhraní SATA *Datový zásobník 8 MB *OS kompatibilita Kompatibilní s XP Kompatibilní s Vista Windows 7 compatible *System Requirement Processor: Pentium? D 945(3.4GHz) or higher HDD: 10 GB or more Graphics Card: NVIDIA? GeForce 7600 GT or ATI X1600 series or above Use HDCP Compatible display and VGA card to High Definition digital output. *Dodávané programy Cyberlink Power2Go Cyberlink InstantBurn Cyberlink PowerBackup Cyberlink PowerDVD with Magic Cinema E-Green *Formát disků Audio CD,CD-I,CD-ROM/XA,Multi-session CD,DVD VideoPhoto CD,Video CD,CD-Extra,CD-Text *Rozměr diků 12cm/8cm *Způsob montáže Vertical and Horizontal (+5° ~ -5°) *Rozměry (Š x V x H) 146x170x41 *Hmotnost 650 g *Požadavky na napájení DC+5V ?5%,DC+12V ?10 % *Teplota Provozní: 5? to 50? Skladovací: -20? to 60? *Vlhkost Provozní: 5% ~ 85% (Non-condensing)