Monitor SAMSUNG 570DX (LS57BPHNS/EDC)
Český návod k použití Monitor SAMSUNG 570DX (LS57BPHNS/EDC) - Úhlopříčka obrazovky 57" Rozli
Návod k použití Monitor SAMSUNG 570DX (LS57BPHNS/EDC)
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Monitor SAMSUNG 570DX (LS57BPHNS/EDC)
Český návod SAMSUNG k použití výrobku Monitor SAMSUNG 570DX (LS57BPHNS/EDC) udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku SAMSUNG
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis SAMSUNG
6) Značka: SAMSUNG
7) EAN kód: 8808987534516
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Úhlopříčka obrazovky 57"
Rozlišení Full HD 1.920 x 1.080
Jas 600 cd/m2
Kontrastní poměr 2.000:1 (dynamický kontrast 5.000:1)
Doba odezvy 8
Zorný úhel (horizontální/vertikální) 178/178
Počet barev 16,7 mil.
Vstup signálu Video signál Analogový RGB, DVI-D, kompozitní S-Video, komponentní video, HDMI
Synchronizační signál Samostatně H a V, kompozitní, SOG
Konektor D-Sub, DVI-D, S-Video, CVBS, BNC (komponentní, PC), HDMI
Napájení Příkon 430 W
Příkon v pohotovostním režimu (DPMS) < 1 W
Typ Vnitřní
Vlastnosti Plug & Play DDC 2B
Multimediální reproduktory 10 W, 2 kanály (volitelné)
Kompatibilita s Mac Ano
Držák na stěnu K dispozici volitelná montážní sada
Barva povrchu Stříbrná
Rozměry produktu (s podstavcem, ŠxVxH): 1.347,5 x 855 x 311 mm
Rozměry produktu (bez podstavce, ŠxVxH): 1.347,5 x 800 x 130 mm
Rozměry balení (ŠxVxH) 1.475 x 948 x 445 mm