Monitor SAMSUNG 943BW (LS19MYKESCA/EN)
Český návod k použití Monitor SAMSUNG 943BW (LS19MYKESCA/EN) - * Displej Úhlopříčka obrazovky
Návod k použití Monitor SAMSUNG 943BW (LS19MYKESCA/EN)
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Monitor SAMSUNG 943BW (LS19MYKESCA/EN)
Český návod SAMSUNG k použití výrobku Monitor SAMSUNG 943BW (LS19MYKESCA/EN) udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku SAMSUNG
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis SAMSUNG
6) Značka: SAMSUNG
7) EAN kód: 8808987588038
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* Displej Úhlopříčka obrazovky 19" širokoúhlé
* Rozlišení 1440x900
* Jas 300 cd/?
* Kontrastní poměr Dynamický kontrast 8.000:1 (typický 1.000:1)
* Doba odezvy 5 ms
* Zorný úhel (horizontální/vertikální) 170°/160° (CR > 10)
* Podporované barvy 16,7 mil.
* Vstup signálu Video signál Analogový RGB, DVI
* Synchronizační signál Samostatně H a V, kompozitní, SOG
* Konektor 15kolíkový D-SUB, DVI-D
* Napájení Příkon 36 W
* Příkon v pohotovostním režimu (DPMS) < 1 W
* Typ Vestavěné
* Funkce Plug & Play DDC 2B
* Multimediální reproduktory Ano (1 W, 2 kanály)
* Volitelné příslušenství Kabel DVI-D
* Možnost napájeného USB hub Ne
* Kompatibilita s Mac Ano
* Držák na stěnu VESA 75 mm
* TCO TCO'03
* Barva povrchu Stříbrná
* Rozměry Rozměry produktu (s podstavcem, ŠxVxH) 439 x 357,3 x 190 mm
* Rozměry produktu (bez podstavce, ŠxVxH) 439 x 290 x 65,5 mm
* Rozměry balení (ŠxVxH) 512 x 203 x 368 mm
* Hmotnost Hmotnost produktu 4,9 kg
* Hmotnost balení 6,55 kg
* Stojan Funkce Výškově nastavitelný, otočný na výšku, otočný kolem svislé osy, náklopný
* Typ Výškově nastavitelný podstavec (80 mm)