Notebook DELL Mini Mini Inspiron 1011, zelený (DEMINI1011M011GR) zelený
Český návod k použití Notebook DELL Mini Mini Inspiron 1011, zelený (DEMINI1011M011GR) zelený -
Návod k použití Notebook DELL Mini Mini Inspiron 1011, zelený (DEMINI1011M011GR) zelený
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Notebook DELL Mini Mini Inspiron 1011, zelený (DEMINI1011M011GR) zelený
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku DELL
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis DELL
6) Značka: DELL
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* Procesor: Intel? AtomTM N270 (1.6GHz/533Mhz FSB/512K L2Cache)
* Operační systém: Originální Windows? XP Home Edition SP3
* Operační paměť: 1 GB 533 MHz DDR2 SDRAM.
* Chipset: Integrated Intel? 945GSE UMA Graphics Media Accelerator
* LCD Displej: lesklý 10.1" displej (1024x600) WSVGA
* Hlavní reproduktory (počet) : 2 x 1.0W