Notebook FUJITSU Lifebook A531 (VFY:A5310MF021CZ)
Český návod k použití Notebook FUJITSU Lifebook A531 (VFY:A5310MF021CZ) - Typ procesoru Intel Co
Návod k použití Notebook FUJITSU Lifebook A531 (VFY:A5310MF021CZ)
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Notebook FUJITSU Lifebook A531 (VFY:A5310MF021CZ)
Český návod FUJITSU k použití výrobku Notebook FUJITSU Lifebook A531 (VFY:A5310MF021CZ) udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku FUJITSU
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis FUJITSU
6) Značka: FUJITSU
7) EAN kód: 4051554275327
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Typ procesoru Intel Core i3 Mobile
Kód procesoru i3-2310M
Frekvence procesoru 2,1 GHz
Frekvence sběrnice FSB 1333 MHz
Frekvence sběrnice QPI/DMI 5 GT/s
Vyrovnávací paměť (cache) 3 MB
Technologie HyperThreading Ano
Technologie Centrino Ne
Technologie Centrino Duo Ne
Velikost pevného disku 320 GB
Velikost operační paměti 3072 MB
Typ paměti SODIMM DDR3
Frekvence sběrnice paměti 1333 MHz
Maximální velikost paměti 8192 MB
Počet paměťových slotů 2 ks
Počet volných paměťových slotů 0 ks
Velikost úhlopříčky LCD 15,6 palců
Typ displeje TFT HD [LED] Anti-Glare (matný)
Maximální rozlišení LCD 1366 x 768
Typ grafické karty Intel HD Graphics 3000
Doplňkové informace o paměti Sdílená video paměť max. 1696MB
Zvuková karta Intel High Definition Audio
Instalované mechaniky DVD?RW Super Multi (+ DVD-RAM) Dual Layer
Typ rozšiřujících slotů 1 x Express Card 54/34
Polohovací zařízení Touchpad
All-in-one Ano
Typ baterie Li-Ion (6 Cells, 4400mAh)
Přibližná výdrž baterie až 4 hod.
Vstupní / Výstupní konektory ? 3x USB 2.0
? 1x VGA (15-pin D-Sub)
? 1 x HDMI
? 1x RJ-45 (LAN)
? 1x Line In (vstup pro mikrofon)
? 1x Line Out (výstup pro sluchátka)
? 1x DC-In (vstup pro napájení)
? 1x Kensington Lock konektor
WiFi síťová karta Ano
Typ bezdrátové síťové karty IEEE 802.11b/g/n
Bluetooth Ano
Instalovaný WWAN/3G modul Ne
IR (infraport) Ne
Čtečka paměťových karet Ano
Typy podporovaných paměťových karet ? SecureDigital Card
? SecureDigital Card High-Capacity (SDHC)
? MemoryStick
? MemoryStick Pro
Standardní příslušenství ? integrovaná numerická klávesnice
? keyboard CZ/SK
? Web kamera 1.3Mpx
Přiložený software ? Adobe Acrobat Reader
? CyberLink YouCam
? Easy Guide On-Line Uživatelská Dokumentace
? Nero Essential
? Norton Internet Security (incl. Firewall) (90-days trial)
? Microsoft Office Starter 2010
Možnost dokování ( konektor pro replikátor portů ) Replikátor Portů (přes USB)
Instalovaný operační systém Microsoft Windows 7 Professional 64bit (CZ, SK, ENG)
Doplňkové informace o záruce 2 roky Collect&Return
Šířka 378 mm
Hloubka 252 mm
Výška ? 35,7 mm
? 38,4 mm