Ntb ASUS K53SV 15.6/2310M/500/4G/DVD/NV/7HP
Návod k použití Ntb ASUS K53SV 15.6/2310M/500/4G/DVD/NV/7HP
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Ntb ASUS K53SV 15.6/2310M/500/4G/DVD/NV/7HP
Český návod Asus k použití výrobku Ntb ASUS K53SV 15.6/2310M/500/4G/DVD/NV/7HP udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku Asus
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis Asus
6) Značka: Asus
7) EAN kód: 884840956686
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Fantastický výpočetní výkon
Technologie IceCool
Odolný hliník
Úspěšná klávesnice Chiclet IF
Intuitivní multidotykový touchpad
Power4Gear
Technologie Palm Proof
ZBD ? Záruka nulového výskytu vadných jasných bodů
Technická specifikace:
Operační systém Windows 7 Home Premium 64bit (multilicence CZ, ENG, SK, PL...)
Displej - velikost 15,6" širokoúhlý 16:9
Displej - rozlišení 1366 x 768 px
Displej - typ ColorShine lesklý s LED podsvícením, záruka ZBD
Procesor Intel Core i3
Procesor - typ i3 -2310M 2,1GHz, bez Turbo Boost, 3 MB cache, 2 jádra
Operační paměť 4 GB
Operační paměť - typ DDR3 1333
Operační paměť - osazení 1x 4096 MB, max 8GB
Čipová sada Mobile Intel HM65
Pevný disk 500 GB, 5400 ot
Optická mechanika DVD?RW SuperMulti DL
Grafická karta NVIDIA GeForce GT540M 1GB DDR3 VRAM
Zvuk reproduktory Altec Lancing, mikrofon
Web kamera 0,3 Mpix
Síťový adaptér 10/100/1000
Bezdrátový síťový adaptér 802.11 b/g/n
Bluetooth ne
Modem ne
Čtečka paměťových karet 4 v 1 (MMC, SD, MS, MS-Pro)
Zabezpečení -
Rozšiřující slot -
VGA porty D-sub, HDMI
Audio konektory Microphone-in, Headphone-out
Ostatní rozhraní 1x USB 3.0, 2x USB 2.0
Podpora dokovací stanice USB
Další výbava integrovaná numerická klávesnice
Baterie 6 článková, 5200 mAh, výdrž až 6 hod
Napájecí adaptér 19 V / 90 W
Šasi plast, hliník kolem klávesnice a touchpadu
Rozměry 378 x 253 x 28,3~34.9 mm