Reproduktor Sony RDP-V20IPW, bílý
Návod k použití Reproduktor Sony RDP-V20IPW, bílý
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Reproduktor Sony RDP-V20IPW, bílý
Český návod Sony k použití výrobku Reproduktor Sony RDP-V20IPW, bílý udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku Sony
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis Sony
6) Značka: Sony
7) EAN kód: 4905524774290
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Reproduktor Sony RDP-V20IPW, bílý - 360° zvukový zážitek
Vychutnejte si vynikající 360° kruhový zvukový zážitek s celou sbírkou služby iTunes
?
Přenosný dokovací reproduktor
?
Elegantní kruhový design
Dokování a nabíjení
Přehrávejte hudbu ze svého zařízení iPod nebo iPhone a zároveň jej nabíjejte
Bass Boost
Klávesová zkratka přepne na dunivé basy a plné, přirozené tóny, a to i při nízké hlasitosti
5 hodin přehrávání
Dok na cesty: Dobíjecí baterie nabízí až 5 hodin přehrávání (nikl-hydridová dobíjecí baterie)
Bezdrátový ovladač
Ovládejte hudbu na dálku pomocí dodávaného bezdrátového dálkového ovladače
Aplikace D-Sappli
Displej OLED NE
Zadní osvětlení NE
Hudba
Ovládání hlasitosti ANO
Typ reproduktoru 360 circle sound
Velikost reproduktoru (cm) 56mm basový reproduktor, 20mm výškový reproduktor
Výkon reproduktoru 13 W (napájení ze sítě), 4 W (napájení na baterii)
Režimy ekvalizéru Bass Boost
Tuner
Příjem FM NE
Příjem AM NE
Pásmo FM (MHz) Není k dispozici
Tlačítka pro přímý přístup NE
Předvolby NE
Provoz se zařízením iPod nebo iPhone
Dokování/nabíjení ANO
Přehrávání hudby/videa ANO
Rych.vpřed / Rych.zpět ANO
Ovládání hlasitosti ANO
Připojení
Dokovací stanice pro zařízení iPod a iPhone ANO
Zvukový vstup ANO
Konektor pro sluchátka NE
Slot paměti NE
Rozhraní USB NE
Bluetooth? NE
Obecné
Dálkové ovládání ANO
Interní dobíjecí baterie ANO
Doba přehrávání na baterii 5 hodin (přibližně)
Napájení AC 100-240 V
Rozměry (Š x V x H) (mm) 145 x 145 x 145 mm