Televize SAMSUNG 42HD (PPM42M7HSX/EDC)
Český návod k použití Televize SAMSUNG 42HD (PPM42M7HSX/EDC) - Plasma zobrazovač 42HD od Samsung
Návod k použití Televize SAMSUNG 42HD (PPM42M7HSX/EDC)
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televize SAMSUNG 42HD (PPM42M7HSX/EDC)
Český návod SAMSUNG k použití výrobku Televize SAMSUNG 42HD (PPM42M7HSX/EDC) udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku SAMSUNG
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis SAMSUNG
6) Značka: SAMSUNG
7) EAN kód: 8808987390655
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Plasma zobrazovač 42HD od Samsungu neobsahuje TV tuner!
* Úhlopříčka obrazovky: 42"
* Rozlišení: 1.024 x 768
* Jas: 1.300 cd/m2
* Kontrastní poměr: 10.000:1
* Bodová rozteč: 0,912 x 0,693
* Počet barev: 549,8 mld. (13 bitů)
* Příkon: 380 W
* Zdroj napájení: 100 ~ 250 V (50/60 Hz)
* Obraz Systém rozkladu: Progresivní rozklad
* Digitální hřebenový filtr: 3D hřebenový filtr
* Obrazový režim: Dynamický, Standardní, Film, Vlastní
* Režim obrazovky: 16:9, zoom 1, zoom 2, 14:9, 4:3
* Barevný tón: Normální, Studený 1, Studený 2, Teplý 1, Teplý 2
* Typ reproduktorů: Odpojitelné, nejsou součástí balení
* Výkon (RMS): 2 x 10 W
* Upevnění na stěnu: VESA (600 mm x 400 mm)
* Normy: CE, UL1492, UL6500, CSA C22.2, FCC Class B
* Rozměry produktu (bez podstavce, ŠxVxH): 1027 x 630,5 x 96,5 mm
* Hmotnost produktu: 34,5 kg
Provozní podmínky:
* Teplota: 0 ~ 40 ?
* Vlhkost: 20 ~ 80 %