Televizor Sony KDL46W4500AEP, LCD
Český návod k použití Televizor Sony KDL46W4500AEP, LCD - 46" (117cm) televizor LCD BRAVIA 1080
Návod k použití Televizor Sony KDL46W4500AEP, LCD
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televizor Sony KDL46W4500AEP, LCD
Český návod SONY k použití výrobku Televizor Sony KDL46W4500AEP, LCD udává:
6) Značka: SONY
7) EAN kód: 4905524505399
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
46" (117cm) televizor LCD BRAVIA 1080 Full HD s technologií Motionflow 100Hz
* Sledujte rychlé scény, jako sport nebo akční filmy, s věrohodnými hladkými a ostřejšími detaily díky technologii Motionflow 100Hz s naší nejnovější technologií redukce rozmazání obrazu
* Díky technologii x.v.Colour sledujte věrné a živé barvy tak, jak je příroda chtěla mít
* Změňte úroveň hlasitosti hlasů, aniž by se změnila hlasitost pozadí, díky funkci Voice Zoom
* Možnost upevnění na zeď s volitelným držákem na stěnu SU-WL500
* Informace o spotřebě energie: 0,2 W v pohotovostním režimu, 282 W při provozu
Specifikace
Obrazový signál
* 576i
* 480p
* 576p
* 1080i
* 720p
* 1080p (HDMI?/Komponent)
* Vstup 24p (HDMI?/Komponent)
Časovač
* Hodiny
* Časovač vypnutí
* Časovač zapnutí/vypnutí (s nastavením hodin)
Zvuk
* Digitální zesilovač
* Technologie S-Force Front Surround
* Technologie Voice Zoom
* Výstupní výkon (W) 10 W + 10 W (celkem 20 W)
* Režim zvuku Dynamický/Standardní/Clear Voice
* Stabilní zvuk
* Dolby? Digital
* Dolby? Digital Plus
* Automatické nastavení hlasitosti
* Vypínání reproduktoru
Systém barev
* NTSC 3.58/4.43 (vstup videa)
* Norma PAL
* Secam
Konektory
* Výstup digitálního zvuku (optický) 1
* Vstupy HDMI? 3
* HDMI? příjem počítačového signálu
* Počítačový vstup (15kolíkový D-Sub) + vstup audio
* Komponentní vstupy 1
* Kompozitní vstup videa
* Vstup USB 2.0
* MiniJack (sluchátka/sluchátko) (mm) 3,5
* Otvor pro karty PCMCIA
* Zvukový výstup RCA
* Vstup RF
* Vstupy Scart (RGB) 2
* BRAVIA Sync
* DLNA Ethernet (hudba/fotografie)
* Port pro digitální média
Nabídka
* XrossMediaBar? (XMB?)
* Automatický pohotovostní režim
* Nabídka OSD
* Rodičovský zámek
* Programme Index Table
Obraz
* Dynamický kontrast 50 000:1
* Úhel sledování (°) 178
* Zadní osvětlení WCG-CCFL
* BRAVIA ENGINE 2
* Advanced Contrast Enhancer (ACE)
* Světelný senzor
* Technologie Live Colour Creation
* x.v.Colour
* Režim obrazu - Živé barvy/Standardní/Vlastní/Kino
* Režim Kino
* CineMotion/Režim Film/Jednotka kina
* Režim 24p True Cinema
* Technologie Motionflow 100Hz