Tiskárna EPSON Stylus Photo R2000 (C11CB35311)
Český návod k použití Tiskárna EPSON Stylus Photo R2000 (C11CB35311) - Tiskárna Epson Stylus Pho
Návod k použití Tiskárna EPSON Stylus Photo R2000 (C11CB35311)
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Tiskárna EPSON Stylus Photo R2000 (C11CB35311)
Český návod EPSON k použití výrobku Tiskárna EPSON Stylus Photo R2000 (C11CB35311) udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku EPSON
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis EPSON
6) Značka: EPSON
7) EAN kód: 8715946472348
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Tiskárna Epson Stylus Photo R2000 umožňuje vysoce kvalitní tisk
lesklých fotografií ve formátu A3+, výtvarného umění, netradičních
fotoalb, prezentací, textových dokumentů a podobně.
TECHNOLOGIE TISKU
Způsob tisku -- Inkoustová tiskárna (piezoelektrická)
Trysky -- 1.440 trysek/180 trysek pro každou barvu (fotografická černá, matná černá,
azurová, purpurová, žlutá, oranžová, červená, optimalizátor lesku)
Minimální velikost kapiček inkoustu -- 1,5 pl ? technologie s proměnlivou velikostí kapiček
ROZLIŠENÍ TISKU 5760 × 1440 dpi
SYSTÉM INKOUSTŮ
Inkoust Epson Ultra Chrome Hi-Gloss2
Fotografická černá, matná černá, azurová, žlutá, purpurová, červená,
oranžová, optimalizátor lesku
RYCHLOST TISKU
Velmi jemný papír Super Fine A3+ ? přibližně 103 s
MANIPULACE S PAPÍREM
Oblast tisku (šířka) -- Samostatné listy: 89 ? 329 mm
-- Role papíru (šířka): 210 ? 329 mm, 2palcové jádro
Tloušťka -- Běžný papír: 0,08 ? 0,11 mm, originální média: 0,08 ? 0,30 mm, zadní dráha
pro umělecký papír: 0,3 ? 0,5 mm, přední dráha pro silný papír: 1,3 mm