Televize SONY KDL-32EX421B
Český návod k použití Televize SONY KDL-32EX421B - Digitální LCD TV Sony Bravia s úhlopříčkou 32
Návod k použití Televize SONY KDL-32EX421B
Televize SONY KDL-32EX421B
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televize SONY KDL-32EX421B
Český návod SONY k použití výrobku Televize SONY KDL-32EX421B udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku SONY
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis SONY
6) Značka: SONY
7) EAN kód: 4905524736625
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Televize SONY KDL-32EX421B -
Digitální LCD TV Sony Bravia s úhlopříčkou 32" (82 cm) řady EX421
?Vestavěný tuner DVB-T / DVB-C
?Rozlišení displeje HD READY
?Podsvícení panelu EDGE LED / 50Hz
?Technologie zpracování a vylepšení obrazu X-Reality?
?Technologie zpracování obrazu Cinema Mode / 24p True Cinema
?Senzor přítomnosti u TV (Presence senzor)
?Senzor pro optimální jas TV (Light senzor)
?Skype?
?USB recording na externí HDD
?Integrovaný WWW prohlížeč
?WIFI ready
?Sdílení multimediálních souborů na domácí síti (DLNA)
?Internet Video
?Track ID pro vyhledávání skladeb na Internetu
?Elektronický návod v menu TV (i-Manual)
?spotřeba v pohotovostním režimu 0.3 W