Televize SONY KDL-37EX401
Český návod k použití Televize SONY KDL-37EX401 - * Digitální LCD TV Sony Bravia s uhlopříčkou 3
Návod k použití Televize SONY KDL-37EX401
Televize SONY KDL-37EX401
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televize SONY KDL-37EX401
Český návod SONY k použití výrobku Televize SONY KDL-37EX401 udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku SONY
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis SONY
6) Značka: SONY
7) EAN kód: 4905524653595
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Televize SONY KDL-37EX401 -
* Digitální LCD TV Sony Bravia s uhlopříčkou 37" (95 cm) řady EX401
* Specifikace: Vestavěný tuner DVB-T / DVB-C / (MPEG4 AVCHD)
* Rozlišení displeje Full HD 1080 (1920x1080)
* Podsvícení CCFL
* S-Master digitalní zesilovač / USB přehrávač / BRAVIA Sync
* iManuál
* Senzor okolních světelných podmínek / Eco nastavení
* š x h x v cm: 100x18,7x65
* hmotnost brutto: 13kg
* barva: černá
* Spotřeba v pohotovostním režimu / v provozu: 0,22W / 107W