Televize SONY KDL-40EX500 černá
Český návod k použití Televize SONY KDL-40EX500 černá - * Digitální LCD TV Sony Bravia s uhlopří
Návod k použití Televize SONY KDL-40EX500 černá
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televize SONY KDL-40EX500 černá
Český návod SONY k použití výrobku Televize SONY KDL-40EX500 černá udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku SONY
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis SONY
6) Značka: SONY
7) EAN kód: 4905524644838
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* Digitální LCD TV Sony Bravia s uhlopříčkou 40" (102 cm) řady EX500
* Vestavěný tuner DVB-T / MPEG4 AVCHD (DVB-C)
* Rozlišení displeje Full HD 1080(1920x1080)
* Podsvícení CCFL
* Technologie zpracování a vylepšení obrazu BRAVIA Engine 3? / Motionflow 100Hz / Inteligentní obraz / Technologie Live Colour? / Cinema Mode / 24p True Cinema / PhotoTV HD
* Neviditelné reproduktory / S-Master digitalní zesilovač / Virtuální prostorový zvuk S-Force
* "BRAVIA" Internet Video / DLNA / funkce Photo MAP / WiFi ready / USB přehrávač / BRAVIA Sync
* iManuál
* Eco nastavení
* HDMI? konektory 4(2 boční/2 zadní) / PC In (D-Sub) + Audio In (Stereo Mini) 1 (zadní)
* šířka x hloubka x výška v cm: 113,5x33,3x77,5
* hmotnost brutto : 19kg
* barva: černá
* Spotřeba v pohotovostním režimu / v provozu: 0,2W / 178W