NÁVODY a MANUÁLY | Hledáte uživatelský manuál nebo návod k použití? | zaruka a servis | hodinky | šperky | hračky | recenze | návody a manuály | ovladače, drivers |
Český manuál a návod

Multimediální centrum EVOLVE Solaris 2TB (ANDR-10-2TB)

Český návod k použití Multimediální centrum EVOLVE Solaris 2TB (ANDR-10-2TB) - EVOLVE Solaris př
               

 

Návod k použití Multimediální centrum EVOLVE Solaris 2TB (ANDR-10-2TB)

Český návod k použití Multimediální centrum EVOLVE Solaris 2TB (ANDR-10-2TB) je povinnen přikládat prodejce zboží ke každému výrobku, tuto povinnost jim přikládá zákon.
Pokud manuál k Multimediální centrum EVOLVE Solaris 2TB (ANDR-10-2TB) nebyl přiložen, je to porušení a návod k obsluze by Vám měl prodejce zboží dodat. Databáze návodů je průběžně doplňována uživateli a aktualizovaná o nové manuály - databázi můžete rozšířit i vy - máte-li český návod nebo servisní manuál k tomuto produktu, nahrajte nám jej. Pomůžete tak ostatním uživatelům, děkujeme!


Náš server Vám pomůže s užíváním Multimediální centrum EVOLVE Solaris 2TB (ANDR-10-2TB), databáze je doplňována zkušenými lidmi a fanoušky výrobce EVOLVE. Přečtěte si také diskuzi k Multimediální centrum EVOLVE Solaris 2TB (ANDR-10-2TB).

Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Multimediální centrum EVOLVE Solaris 2TB (ANDR-10-2TB)
Český návod EVOLVE k použití výrobku Multimediální centrum EVOLVE Solaris 2TB (ANDR-10-2TB) udává:


1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku EVOLVE
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis EVOLVE
6) Značka: EVOLVE
7) EAN kód: 8594161333135
Návod k použití Multimediální centrum EVOLVE Solaris 2TB (ANDR-10-2TB)

Jste-li majitelem Multimediální centrum EVOLVE Solaris 2TB (ANDR-10-2TB) od EVOLVE a vlastníte návod k použití či servisní manuál pomožte nám rozšířit databázi a nahrajete nám svůj manuál. Pomůžete ostatním uživatelům, hledající návody pro správnou funkci výrobku.
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)

Multimediální centrum EVOLVE Solaris 2TB (ANDR-10-2TB) -
EVOLVE Solaris přemění vaši televizi na okno do světa internetu! Umožní vám prohlížet ve vašem obývacím pokoji internetové stránky a online video, posílat emaily, chatovat, přistupovat k sociálním sítím nebo poslouchat internetová rádia a další. Je novou generací multimediálního přehrávače s plnou podporou multimediálních souborů a přístupem k internetu. V přístroji se nachází oblíbený operačním systémem Android, díky kterému můžete instalovat do mediacentra další aplikace. Přístroj podporuje přehrávání multimediálních dat z interního pevného disku, externího USB disku, USB flashdisku, paměťové karty nebo streamování obrazu i zvuku přes počítačovou síť z počítače/notebooku nebo jiného zařízení v síti. Je možné k němu připojit bezdrátovou klávesnici a myš pro pohodlnou obsluhu, případně jej připojit do sítě přes volitelný WiFi USB dongle. ? Internet ve vaší televizi! ? operační systém Android ? integrovaný prohlížeč internetových stránek ? dodáván s pevným diskem s kapacitou 2 TB(*) ? rychlý přístup k vašim emailům, zpravodajství, předpovědi počasí, Facebooku, Twitteru, Google+ a dalším ? Full HD rozlišení (1080p) ? rychlé připojení k počítačové síti - 1 GB LAN ? přehrává filmy, písničky nebo obrázky z vnitřního disku, připojeného USB disku anebo je přehrává přes počítačovou síť z vašeho počítače (po připojení WiFi dongle i bezdrátově) ? 1x USB 3.0 device ? 2x HOST USB 2.0 ? čtečka paměťových karet SD/SDHC ? uPNP, SAMBA ? Dolby Digital, DTS ? snadná aktualizace pomocí USB ? dálkové ovládání ? podpora bezdrátové klávesnice a myši (2.4 GHz) ? podpora bezdrátového připojení s Wi-Fi USB dongle (* volitelný, není součástí balení) ? rozměry 19 x 5,5 x 16 cm Podporovaná úložiště dat: interní 3.5'' SATA disk, externí USB disk, USB flash disk, paměťová karta, síťový disk Podporované paměťové karty: SD/SDHC Podporované síťové připojení: LAN Ethernet 10/100/1000 Mbit/s, vestavěný DHCP klient Podporované síťové bezdrátové připojení (volitelné, USB dongle není součástí dodávky): 802.11b/g WLAN adaptér Podporované video formáty/kodeky: H.264, MKV, WMF, MOV, AVI, MP4, MPG, MPEG, MinusVR, TS/M2TS/TP/TRP, ISO, IFO, VOB, MPEG1/2/4, DivX, Xvid, WMA, BD Video (BD ISO/BD folder), DVD Video (DVD-video image), ASF, FLV, RM, RMVB, DAT Podporované formáty titulků: SRT, SUB, SMI, IDX, SSA, ASS Podporované zvukové formáty: MP3, WMA, WMA pro, WAW, LPCM, AAC, OGG Vorbis, Dolby Digital AC3, DTS, DTS-Master Audio, RA-Cook, FLAC Fotografie: JPEG, PNG, BMP, GIF A/V výstup: HDMI/stereo/CVBS/koaxiální Obsah balení: ? EVOLVE Solaris s pevným diskem 2 TB ? napájecí adaptér ? dálkové ovládání ? uživatelský manuál (*) Pevné disky Western Digital série AV-GP využívají progresivní technologie jako např. SilkStream?, IntelliPark?, IntelliPower, IntelliSeek?. Disky vynikají spolehlivostí, tichým chodem a malou spotřebou elektrické energie. Více informací na www.evolve.cz

Diskuse Otázky a odpovědi týkájící se českého návodu k použití Multimediální centrum EVOLVE Solaris 2TB (ANDR-10-2TB)

Vložit nový příspěvek Multimediální centrum EVOLVE Solaris 2TB (ANDR-10-2TB)

Předmět: Nový Solaris nevidí interní 2TB disk
Datum: 2011-11-03 22:26:33Autor: M@to
Po spuštění Solarisu není vidět interní hardisk ,ani po připojení k PC přes USB. Nevíte někdo co sen dá dělat?
Odpovědět


Předmět: novy Solaris nevidi interni 2TB disk
Datum: 2011-12-06 17:19:51Autor: Laco
mam ten isty problem:Po spuštění Solarisu není vidět interní hardisk ,ani po připojení k PC přes USB. Nevíte někdo co sen dá dělat?
Odpovědět

Vložit dotaz nebo reakci k Multimediální centrum EVOLVE Solaris 2TB (ANDR-10-2TB)

* označené položky jsou povinné, vyplňte je, prosím.
Předmět *:
Jméno *: email:
Text zprávy *:
Opiště kód *: "NAVOD" - (antispamová ochrana)
Chcete-li dostat odpověď na Váš příspěvek, vyplňte
položku "Email". Vaše emailová adresa zde nebude zveřejněna, ani jinak využita.

 

Nápověda Nápověda:

Nenašli jste co jste hledali?
Zkuste Google vyhledávání!
Custom Search

ZNAČKY
Katalog značek - jestliže značku nenaleznete, klikněte zde:
"seznam všech značek"

> JEAN PATOU
> Joerex
> TRULY
> JIVAGO
> APC
> BEST
> TDK
> ZONER
> FACONNABLE
> D LINK
> FINCLUB
> CRAFTSMAN
> MR. BUSINESS
> CEAT
> Ariel
> MEDISANA
> CHLOE
> STEP2
> MASTERSIL
> ANGEL SCHLESSER
> SPCA SPORTS CAMERA
> HTC
> ORLANE
> SOEHNLE
> RKC
> AHEAD
> SINGER
> HALLE BERRY
> METABO
> TOO FACED COSMETICS
> OLEG CASSINI
> PARKER
> SUBGEAR
> Geoffrey Beene
> JELÍNKOVÁ

NÁVODY V ČEŠTINĚ
> AUDIO VIDEO TECHNIKA
> BíLá TECHNIKA
> DIGITáLNí FOTO
> KOSMETIKA, PARFéMY, HODINKY
> MOBILNí TELEFONY
> NáBYTEK
> POčíTAčE
> RELAXACE A MASážE
> SPORT, OUTDOOR
> ZáBAVA

NAVODY-MANUALY.cz - České návody k použití a manuály ke stažení
sitemap.xml