Digitální fotoaparát PANASONIC DMC-FS35EP-A modrý
Český návod k použití Digitální fotoaparát PANASONIC DMC-FS35EP-A modrý - * 28 mm širokoúhlý obj
Návod k použití Digitální fotoaparát PANASONIC DMC-FS35EP-A modrý
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Digitální fotoaparát PANASONIC DMC-FS35EP-A modrý
Český návod PANASONIC k použití výrobku Digitální fotoaparát PANASONIC DMC-FS35EP-A modrý udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku PANASONIC
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis PANASONIC
6) Značka: PANASONIC
7) EAN kód: 5025232604722
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* 28 mm širokoúhlý objektiv LEICA DC s 8x optickým zoomem a 10x inteligentní zoom
* Fotoaparát DMC-FS35 je vybaven 28 mm širokoúhlým objektivem LEICA DC VARIO-ELMAR s 8x optickým zoomem (ekvivalent kinofilmu: 28?224 mm). 28 mm širokoúhlý objektiv umožňuje snadno zachytit velké skupiny lidí v interiérech nebo rozsáhlé architektonické stavby a scény s dynamickou šířkou a bohatou perspektivou. Díky objektivu s 8x optickým zoomem pořídíte velmi přirozené snímky osob a zvířat, ke kterým se nemůžete dostat blíže, v rozlišení 16,1 megapixelu. Funkce Extra optický zoom tento 8x rozsah zoomu ještě dále zvyšuje na působivý 18x zoom s rozlišením do 3 megapixelů.
Metry
* Rozměry (ŠxVxH) 99.2 x 56.5 x 27.8 mm / (3.9 x 2.2 x 1.1 in)
Optika
* Efektivní rozlišení 16.1 Megapixelů
* Závěrka F3,3 - 5,9/ 2-krocích (F3,3 - 10 (W) / F5,9 - 18 (T))
* Optický zoom 8x
* Ohnisková vzdálenost f=5-40mm (ekvivalent 35mm: 28-224mm)
* Extra optický zoom (EZ) 10.1x (4:3 / 10M), 14.4x (4:3 / 5M), 18x(4:3 / do 3M)
* Inteligentní zoom 10x
* Objektiv LEICA DC VARIO-ELMAR / 9 členů v 7 skupinách / (3 asférické členy / 6 asférické povrchů)
* Optický stabilizátor obrazu MEGA O.I.S. (vypnuto / zapnuto)
* Zobrazení zaostřování subjektu Ano
* AF Assist Lamp Ano
* Zaostření normální / makro, zoom makro, Rychlý AF (Vždy zapnut), AF Tracking
* AF Měření tvář / AF Tracking / 11bodů / 1bod
* Rychlost clony cca 8 - 1/1600 s. / režim noční obloha: 15, 30, 60sek.
* Expoziční čas cca 1,1 s.
nahrávání
* Optický stabilizátor obrazu fotky / video
* Inteligentní ISO Foto
* Inteligentní detekce tváří Foto
* Inteligentní expozice fotky / video
* AF Tracking Foto
* Digitální korekce červených očí Foto
* Ovladač iA Direct -
* Technologie inteligentního rozlišení Foto
* Formát složky Still Image: JPEG(DCF/Exif2.3) / Pohyblivý obrázek : Rychlý pohyb JPEG
* Switch mode [Nahrávání] / [Přehrávání]
* Dial / Button Intelligent AUTO, normální obrázky, SCN, My SCN, videoklipy
* Neomezená sekvence spouště 1,5 rámců/s.
* Snímek Program AE
* Kompenzace expozice 1/3 EV krok, +/-2 EV
* Náhrada podsvětlení Ano (pouze v inteligentní AUTO)
* Měření světla Pokročilý násobek
* Hodnota ISO I.ISO / 100 / 200 / 400 / 800 / 1600 / Mód vysoké citlivosti (ISO 1600-6400)
* Poměr stran obrazu 4:3 / 3:2 / 16:9
Přehrávání
* Panorama / Zoom pro přehrávání zobrazení 12,30-miniatur / maximum 16x
* Kalendář / Dual-Image přehrávání Ano / Ne
* Nastavení oblíbených / změna polohy obrázku Ano / Ne
* Přehrávání sbírky obrázků Ano
* Slideshow Vše / kategorie / oblíbené / BGM efekt (přirozeně / pomalu / swing / uhlazeně / VYP)
* Vymazání obrázků Single / Multi / Vše / vyjma oblíbených
* Volič pro přímý tisk Ano / Ano
* Změna velikost / úprava / konverze / vyvážení barev Ano / Ano / Ne / Ne
* Kopírování / Editovace titulku / Označení textu ano / ne / ano
* Podpora přímého tisku Single / Multi / Vše / oblíbené / DPOF
Nastavení
* Nastavování světového času Ano / Ano
* Rychlé menu Ano
* Režim barev / barevné efekty Standardní, sytý, přirozený, černo-bílý, Sepia, chladný, teplý,
* Stavba průvodce Ano (1 vzor)
* Auto revize 1s, 2s, zámek, vypnuto
* Návrat Zoom do polohy před vypnutím Ano / Ne
* Makro Ano
* Detektor orientace Ano
* Režim obrazu na stínítku Ano
* Minutka 2sek / 10sek
* Zaostření výběru v obrázku Ano
Ostatní
* LUMIX Image Uploader Ano
* LCD Monitor 2,7"/ 6,7cm TFT LCD Displej (230K bodů) / Pole vidění : přibližně. 100% / AUTO Power LCD mode, Power LCD mode, High Angle mode
* Záznamové médium Vestavěná paměť, SD paměťová karta, SDHC paměťová karta, SDXC paměťová karta
* Interní paměť přibližně 70MB
* Mikrofón/Reproduktor Mono / Yes
* Rozhraní AV výstup (PAL), USB2.0 High speed
* Napájení Li-ion baterie 3.6V, (minimální: 660mAh) (přiložena)