Set výrobků BRAUN SPIC2000+EC2+ES3 stříbrný
Český návod k použití Set výrobků BRAUN SPIC2000+EC2+ES3 stříbrný - Vysoušeč Braun SPI-C 2000 Sa
Návod k použití Set výrobků BRAUN SPIC2000+EC2+ES3 stříbrný
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Set výrobků BRAUN SPIC2000+EC2+ES3 stříbrný
Český návod BRAUN k použití výrobku Set výrobků BRAUN SPIC2000+EC2+ES3 stříbrný udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku BRAUN
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis BRAUN
6) Značka: BRAUN
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Vysoušeč Braun SPI-C 2000 Satin HairTM Colour
* Nástavec Colour Protect pro ochranu barvených vlasů
* Směrová tryska
* 3 stupně regulace teploty a 2 stupně proudu vzduchu
* Ochlazovací stupeň.
* Filtr s dlouhou životností
* Ochrana proti přehřátí
* Tichý chod
* 2 m dlouhý otočný kabel
* Závěsné očko
* 2000 W
Vyspělá technologie ochrany barvených vlasů - Color Protection
* Elektronický systém nastavení teploty podle typu barvených vlasů
* Tvorba loken SatinProtect ? superhladká anodisovaná keramická plocha ? průměr válce 32 mm
* Barevný LCD displej
* Teplotní rozsah 135°-180°C
* Funkce automatického vypnutí po 30 min.
* 2 m dlouhý otočný kabel
* Chladné zakončení
* Rychlý ohřev do 60 s
Žehlička na vlasy ES 3 Satin HairTM Colour
* Barevný LCD displej s inteligentním mikroprocesorem
* Paměť ? pamatuje si poslední uživatelské nastavení
* Teplotní rozsah 130°-180°C (Spínač Boost pro krátkodobé dosažení nejvyšší teploty 200°C)
* Chladné zakončení
* Rychlý ohřev do 60 s
* 170 W