Monitor SAMSUNG 2243NW, black (LS22MYNKBGEDC) černý
Český návod k použití Monitor SAMSUNG 2243NW, black (LS22MYNKBGEDC) černý - Displej * Úhlopříčka
Návod k použití Monitor SAMSUNG 2243NW, black (LS22MYNKBGEDC) černý
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Monitor SAMSUNG 2243NW, black (LS22MYNKBGEDC) černý
Český návod SAMSUNG k použití výrobku Monitor SAMSUNG 2243NW, black (LS22MYNKBGEDC) černý udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku SAMSUNG
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis SAMSUNG
6) Značka: SAMSUNG
7) EAN kód: 8808987990022
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Displej
* Úhlopříčka obrazovky 22" širokoúhlá
* Rozlišení 1.680 x 1.050
* Jas 300 cd/?
* Kontrastní poměr Dynamický kontrast 8.000:1 (typický 1.000:1)
* Doba odezvy 5 ms
* Zorný úhel (horizontální/vertikální) 170°/160° (CR > 10)
* Podporované barvy 16,7 mil.
Vstup signálu
* Video signál Analogový RGB
* Synchronizační signál Samostatně H a V, kompozitní, SOG
* Konektor 15kolíkový D-SUB
Napájení
* Příkon 45 W
* Příkon v pohotovostním režimu (DPMS) < 1 W
* Typ Vestavěné
Funkce
* Plug & Play DDC 2B
* Multimediální reproduktory Ne
* Volitelné příslušenství Žádné
Speciální funkce
* Možnost napájeného USB hub Ne
* Kompatibilita s Mac Ano
* Držák na stěnu VESA 100 mm
* TCO TCO'03
* Barva povrchu Černá
Rozměry
* Rozměry produktu (s podstavcem, ŠxVxH) 505,5 mm x 417,2 mm x 217,5 mm
* Rozměry produktu (bez podstavce, ŠxVxH) 505,5 mm x 331,5 mm x 72,0 mm