Plynová varná deska BAUMATIC BHG300SS
Český návod k použití Plynová varná deska BAUMATIC BHG300SS - * 30 cm Domino plynová varná deska
Návod k použití Plynová varná deska BAUMATIC BHG300SS
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Plynová varná deska BAUMATIC BHG300SS
Český návod BAUMATIC k použití výrobku Plynová varná deska BAUMATIC BHG300SS udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku BAUMATIC
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis BAUMATIC
6) Značka: BAUMATIC
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* 30 cm Domino plynová varná deska
1 x 3.00 kW rychlý hořák
1 x 1.00 kW malý hořák
* Proudová pojistka: 3 A
* Příkon elektrické energie: 0,6 kW
* Připojení plynu: 4,00 kW