Dotykový tablet Lenovo ThinPad Tegra 2 T20/10.1/1GB/32GB/An 3.1
Návod k použití Dotykový tablet Lenovo ThinPad Tegra 2 T20/10.1/1GB/32GB/An 3.1
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Dotykový tablet Lenovo ThinPad Tegra 2 T20/10.1/1GB/32GB/An 3.1
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku Lenovo
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis Lenovo
6) Značka: Lenovo
7) EAN kód: 886843017715
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Model ThinkPad LENOVO Tablet , machine type-mode1838-4FG
Procesor:.Dual-core ARM Cortex?-A9 (1.0 GHz per core), 1MB L2 cache
Pamäť:.1GB
Disk:.32GB
Grafická karta:.NVIDIA? ULP (Ultra-low power) GeForce with CUDA GPU, integrated in Tegra? 2
Sieť:.Azurewave AW-NH931 WLAN/BT combo;Bluetooth 2.1
Porty:.1 x USB 2.0, 1 x Micro USB 2.0 (charging support);1 x mini - HDMI;1 x combo audio/mic jack;1 x 3 in 1 Card Reader, 1 x Full-size Sim Card
Operačný Systém:.Android 3.1 HoneyComb slovenský, anglický
Výdrž baterie:.do 9 hod, (3G browsing and video playback)
Záruka :.1/1 Carry In
Rozmery:.260.4mm x 181.7mm x 14.5mm