Notebook DELL XPS XPS 1330 T5750 černý (N09.1330.HPT3B) černá barva
Český návod k použití Notebook DELL XPS XPS 1330 T5750 černý (N09.1330.HPT3B) černá barva - * O
Návod k použití Notebook DELL XPS XPS 1330 T5750 černý (N09.1330.HPT3B) černá barva
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Notebook DELL XPS XPS 1330 T5750 černý (N09.1330.HPT3B) černá barva
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku DELL
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis DELL
6) Značka: DELL
7) EAN kód: 8594157000119
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* Operační systém: Czech Windows Vista Home Premium SP1 (32Bit OS) se záložním DVD
* Procesor: CORE 2 DUO T5750 2.00GHz,667
* Grafika: Intel? Integrated GMA X3100
* Paměť: Dual Channel 3.0GB (1X2GB + 1X1GB) 667 MHz DDR2 SDRAM
* Pevný disk: Hard Drive 250GB Serial ATA (5400 RPM)
* Optická mechanika: 8xDVD+/-RW Slim Slot-Load Drive, včetně SW
* Displej: 13.3" WXGA (1280x800), TrueLife
* BT: European - Dell TrueMobile 355 internal Bluetooth Module
* Záložní DVD XPS M1330 - (Diagnostiky & Ovladače)
* Čtečka otisků prstů
* AC Adapter (65W)
* 6-ti článková baterie; 56WHr Li-Ion
* Vstupní a výstupní porty: 2 porty USB 2.0 ; HDMI ; VGA ; Firewire (IEEE 1394a) ; Ethernetový port RJ45 (10/100) ; Čtečka paměťových karet 8v1; 1 slot pro ExpressCard (54 mm) ; Vstup stereo, výstup pro sluchátka/reproduktory (2×) a dvě digitální mikrofonní pole
* Kamera: Integrovaná 0.3 mega pixel kamera
* Hmotnost: 1,79kg
* Napájecí adaptér: 90W