NÁVODY a MANUÁLY | Hledáte uživatelský manuál nebo návod k použití? | splátky | peníze a půjčky | hračky | recenze | autosedačky |
Český manuál a návod

Pila pokosová Woodster Divar 55

Český návod k použití Pila pokosová Woodster Divar 55 - Výhody: * Mnoho lidí stále věří, že kvalitní dlouhý řez
               

 

Návod k použití Pila pokosová Woodster Divar 55

Český návod k použití Pila pokosová Woodster Divar 55 je povinnen přikládat prodejce zboží ke každému výrobku, tuto povinnost jim přikládá zákon.
Pokud manuál k Pila pokosová Woodster Divar 55 nebyl přiložen, je to porušení a návod k obsluze by Vám měl prodejce zboží dodat. Databáze návodů je průběžně doplňována uživateli a aktualizovaná o nové manuály - databázi můžete rozšířit i vy - máte-li český návod nebo servisní manuál k tomuto produktu, nahrajte nám jej. Pomůžete tak ostatním uživatelům, děkujeme!


Náš server Vám pomůže s užíváním Pila pokosová Woodster Divar 55, databáze je doplňována zkušenými lidmi a fanoušky výrobce Woodster. Přečtěte si také diskuzi k Pila pokosová Woodster Divar 55.

Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Pila pokosová Woodster Divar 55
Český návod Woodster k použití výrobku Pila pokosová Woodster Divar 55 udává:


1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku Woodster
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis Woodster
6) Značka: Woodster
Návod k použití Pila pokosová Woodster Divar 55

Jste-li majitelem Pila pokosová Woodster Divar 55 od Woodster a vlastníte návod k použití či servisní manuál pomožte nám rozšířit databázi a nahrajete nám svůj manuál. Pomůžete ostatním uživatelům, hledající návody pro správnou funkci výrobku.
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)

Pila pokosová Woodster Divar 55 - Výhody:
* Mnoho lidí stále věří, že kvalitní dlouhý řez bez otřepů se dá zvládnout pouze s drahou formátovací nebo stolovou pilou. Skutečnost je ovšem taková, že přesný řez se dá bez obtíží zvládnout i mnohem jednodušeji a levněji. Pokud se zeptáte profesionálních řemeslníků, rádi Vám toto tajemství prozradí. Jmenuje se ponorná pila. Profesionální ponorné pily stojí zlomek toho, co nejlevnější formátovací pila, problém je v tom, že pro normálního uživatele je i cena kolem patnácti tisíc stále velmi vysoká. Společnost Woodster přichází jako první na světě s velmi kvalitní ponornou pilou za cenu běžné ruční okružní pily. Nyní může každý pracovat tak snadno a efektivně jako profesionál. Velmi zjednodušeně se dá ponorná pila popsat jako okružní pila, která může být přesně vedena na vodící liště. Celkově je ovšem celý systém pila-lišta daleko sofistikovanější a nabízí výrazně více možností a individuálních řešení. Na rozdíl od běžné okružní pily je ponorná pila, jak už název vypovídá, schopna pracovat s plynule nastavitelnou hloubkou řezu. Díky tomu můžete začít řez na kterémkoliv místě desky, můžete do ní bez problémů vyříznout otvor (ideální pro otvory pro umyvadlo či varnou desku), můžete bez problémů vyříznout parketu bez poškození povrchu pod ní atd. Ve spojení s vodící lištou potom dosáhnete přesného rovného řezu bez otřepů, můžete řezat pod přesnými úhly, můžete perfektně zarovnávat okraje, můžete zkracovat dveře, můžete rýhovat desky ap. Ponornou pilu můžete samozřejmě používat i bez vodící lišty jako úplně běžnou ruční okružní pilu.
* Pila Divar 55 je výborně vybavená. Ergonomické držadlo je potaženo speciální měkkou protiskluzovou vrstvou, pila má integrovaný vývod na odsávání prachu, sklon pily můžeme nastavit v rozmezí 0o až 45o, hloubku řezu můžeme nastavovat plynule až do 55 mm a za kotoučem je integrován rozpěrný klín, který udržuje řeznou drážku otevřenou a brání tak nebezpečnému odmrštění pily při skřípnutí kotouče. Důležitá je také velmi chytrá konstrukce pily, díky které můžete provádět řezy těsně u zdi (pouhých 15,5 mm). Pilu můžete rovněž dovybavit širokou škálou příslušenství.
* Divar 55 se dodává spolu s vodící lištou o délce 1400 mm. Ta zajišťuje dokonale rovné a bezpečné vedení pily a zároveň chrání obrobek před poškozením. Je vybavena gumovou lištou, díky které je řez čistý, bez zbytečných otřepů. Zespoda jsou umístěny adhezní proužky, zajišťující dobrou přilnavost i na hladkých materiálech. Pomocí spojovacího článku lze spojit několik lišt a provádět i velmi dlouhé řezy.

Technické údaje:
* Motor: 220 V/50 Hz
* Příkon: 1200 W
* Počet otáček: 5500 ot/min.
* Řezná rychlost: 46 m/sec
* Průměr kotouče: TCT, 160 mm, 24 zubů
* Vnitřní průměr: 20mm
* Nastavení sklonu: 0o až 45o
* Délka vodící lišty: 1400 mm
* Nastavení hloubky řezu: plynule, 0 až 55 mm
* Max. prořez při 90o bez vodící lišty: 55 mm
* Max. prořez při 90o s vodící lištou: 49,5 mm
* Max. prořez při 45o bez vodící lišty: 41 mm
* Max. prořez při 45o s vodící lištou: 36,5 mm
* Min. vzdálenost stěna-řezný kotouč: 15,5 mm
* Průměr odsávacího nástavce: 38 mm

Diskuse Otázky a odpovědi týkájící se českého návodu k použití Pila pokosová Woodster Divar 55 - k tomuto výrobku není položena žádná otázka - buďte první!

Vložit dotaz nebo reakci k Pila pokosová Woodster Divar 55

* označené položky jsou povinné, vyplňte je, prosím.
Předmět *:
Jméno *: email:
Text zprávy *:
Opiště kód *: "NAVOD" - (antispamová ochrana)
Chcete-li dostat odpověď na Váš příspěvek, vyplňte
položku "Email". Vaše emailová adresa zde nebude zveřejněna, ani jinak využita.

 

Nápověda Nápověda:

Nenašli jste co jste hledali?
Zkuste Google vyhledávání!
Custom Search

ZNAČKY
Katalog značek - jestliže značku nenaleznete, klikněte zde:
"seznam všech značek"

> ACME MADE
> BAKUGAN
> MARSHAL
> COVER IT
> ANKA
> TORO
> AQUA SPHERE
> RIHANNA
> RINTI
> KÉRASTASE
> BEYONCE
> LUXELL
> HUSKY
> GUERLAIN
> SimCam
> TOMMY HILFIGER
> Morreti grande
> SCOTT
> Güde
> PHARMA NORD
> DEBICA
> FERRARI
> CELINE
> SMOBY
> AGATHA RUIZ DE LA PRADA
> AMICA
> MARIMEX
> TRUE RELIGION
> Dewberry
> MIDWEST
> BABYPOINT
> MAXTREK
> BABYCLIC
> MAC TOYS
> VERA WANG

NÁVODY V ČEŠTINĚ
> AUDIO VIDEO TECHNIKA
> BíLá TECHNIKA
> DIGITáLNí FOTO
> KOSMETIKA, PARFéMY, HODINKY
> MOBILNí TELEFONY
> NáBYTEK
> POčíTAčE
> RELAXACE A MASážE
> SPORT, OUTDOOR
> ZáBAVA

NAVODY-MANUALY.cz - České návody k použití a manuály ke stažení
sitemap.xml