NÁVODY a MANUÁLY | Hledáte uživatelský manuál nebo návod k použití? | hodinky | kočárky | ovladače, drivers | peníze a půjčky | kosmetika | šperky | návody a manuály |
Český manuál a návod

Software Adobe Photoshop Elements 10 WIN CZ

Český návod k použití Software Adobe Photoshop Elements 10 WIN CZ - Přeměňte každodenní vzpomínky na nezapomenut
               

 

Návod k použití Software Adobe Photoshop Elements 10 WIN CZ

Český návod k použití Software Adobe Photoshop Elements 10 WIN CZ je povinnen přikládat prodejce zboží ke každému výrobku, tuto povinnost jim přikládá zákon.
Pokud manuál k Software Adobe Photoshop Elements 10 WIN CZ nebyl přiložen, je to porušení a návod k obsluze by Vám měl prodejce zboží dodat. Databáze návodů je průběžně doplňována uživateli a aktualizovaná o nové manuály - databázi můžete rozšířit i vy - máte-li český návod nebo servisní manuál k tomuto produktu, nahrajte nám jej. Pomůžete tak ostatním uživatelům, děkujeme!


Náš server Vám pomůže s užíváním Software Adobe Photoshop Elements 10 WIN CZ, databáze je doplňována zkušenými lidmi a fanoušky výrobce Adobe. Přečtěte si také diskuzi k Software Adobe Photoshop Elements 10 WIN CZ.
Software Adobe Photoshop Elements 10 WIN CZ
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Software Adobe Photoshop Elements 10 WIN CZ
Český návod Adobe k použití výrobku Software Adobe Photoshop Elements 10 WIN CZ udává:


1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku Adobe
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis Adobe
6) Značka: Adobe
7) EAN kód: 5051254497004
Návod k použití Software Adobe Photoshop Elements 10 WIN CZ

Jste-li majitelem Software Adobe Photoshop Elements 10 WIN CZ od Adobe a vlastníte návod k použití či servisní manuál pomožte nám rozšířit databázi a nahrajete nám svůj manuál. Pomůžete ostatním uživatelům, hledající návody pro správnou funkci výrobku.
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)

Software Adobe Photoshop Elements 10 WIN CZ - Přeměňte každodenní vzpomínky na nezapomenutelné fotografie, jež je navždy uchovají. Software Adobe? Photoshop? Elements 10 usnadňuje úpravy a tvorbu pomocí automatizovaných možností. Nepodařené fotografie měňte na fenomenální obrazy, vytvářejte ideální skupinové snímky a přidávejte vzorky a efekty. Povězte své příběhy pomocí unikátních tištěných prací a online alb, sdílejte fotografie v sociální síti* a vyhledávejte je a zobrazujte. Oceňovaná již 10 let.

Spolehlivé řešení ? Vdechněte své sbírce fotografií život s výkonným řešením od výrobců aplikace Adobe Photoshop, nejlepšího softwaru na úpravu fotografií pro profesionály v odvětví.

VYLEPŠENO Jediný výkonný a uživatelsky nenáročný produkt ? Používejte software Adobe Photoshop Elements 10 pro veškerou práci s fotografiemi. Upravujte, vylepšujte a vyhledávejte fotografie, vytvářejte vlastní díla a sdílejte je prakticky kdekoli.
VYLEPŠENO Snadné vyhledání fotografií a videoklipů ? Vyhledejte kterákoli média v praktickém Organizátoru. Používejte automatizované možnosti k vyhledání nejlepších fotografií a klipů či fotografií určitých předmětů nebo osob. Poté se můžete pustit do řady tvůrčích činností a vychutnat si své vzpomínky.
VYLEPŠENO Od chyb k fenomenalitě za malý okamžik ? Využívejte jednokrokové postupy k vybělení zubů, vytvoření modřejší oblohy a opravám barev, kontrastu a světla a pak si ze skupiny náhledů úprav vyberte ten nejlepší výsledek. Odstraňte vady fotografií a zlepšete kompozici pomocí vodítek pro oříznutí.
VYLEPŠENO Dramatický přerod fotografií pomocí snadno ovladatelných možností ? Vylepšete plochy na fotografiích pomocí doplňkových efektů, včetně 30 naprostých novinek. Přeměňte své barevné originály na elegantní, jemně vystínované černobílé fotografie a získejte perfektní expozici pomocí úprav barevných křivek.
VYLEPŠENO Asistence krok za krokem ? Chcete jednoduše opravit škrábanec, vytvořit efekt odrazu nebo navrhnout album výstřižků? Použijte úpravy s průvodcem, který vám pomůže se základními kroky tak, abyste svého cíle dosáhli rychleji.
VYLEPŠENO Snadné vytváření dokonalých fotografií ? Pomocí úžasné technologie Photomerge jednoduše přiřaďte styl jedné fotografie ke druhé, vytvořte panoramatické fotografie bez přechodů, perfektně nasvícené záběry nebo dokonalé skupinové snímky. Spojením částí různých obličejů vytvořte zábavné obrázky.
VYLEPŠENO Sdílení zkušeností novými, vzrušujícími způsoby na webu ? Předveďte své fotografie a videa v jedinečném interaktivním online albu vytvořeném z množství animovaných šablon.
VYLEPŠENO Tvořivá práce s flexibilními rozvrženími jako vaše chlouba ? Vytvářejte ústřižková alba, pohlednice a jiné práce za pouhých pár minut pomocí profesionálně navržených šablon, nebo upravte každou část svého díla. Díky novým kresbám a šablonám budou mít vaše projekty zábavný a svěží vzhled.

NOVINKA Efekty malby na určitých místech fotografie ? Ke zvýraznění některých ploch fotografií stačí použít jeden ze stovky efektů a vzorků, včetně 30 nových možností. Nové efekty včetně sněhu, skicy či olejového pastelu.
NOVINKA Kouzelné fotografické efekty ? Používejte nové úpravy s průvodcem. Budete-li chtít zvýraznit předmět simulací větší hloubky, přidat zamlžený jas či rozdělit fotografii na zábavnou koláž snímků, povedou vás krok za krokem.
NOVINKA Stáčející se plynoucí text ? Dodejte fotografiím či dílům šmrnc přidáním textu, který se stáčí či plyne tak, jak si přejete vy.
NOVINKA Snadné označení pomocí seznamu přátel v síti Facebook ? Využijte seznam přátel v síti Facebook k rychlému označení tváří na fotografiích a k jejich snadnému sdílení.*
NOVINKA Vyhledávání fotografií s konkrétním obsahem ? Chcete najít záběr svého surfařského prkna, babiččina domu či Eiffelovky? Využijte nástroj vyhledávání objektů k automatickému vyhledání fotografií na základě jejich obsahu.
NOVINKA Lepší kompozice díky vodítkům pro oříznutí ? Zdůrazněte zajímavá či atraktivní místa na fotografiích pomocí nových vodítek pro oříznutí. Vyberte pravidlo třetin nebo zlatý poměr a vytvořte nejlepší možnou kompozici fotografie.
VYLEPŠENO Snadná správa větší knihovny fotografií ? Software Photoshop Elements automaticky detekuje duplicitní a téměř duplicitní fotografie, které lze snadno seskupit, a ty, které nepotřebujete, můžete odstranit. Spolehněte se rovněž na dokonalejší vyhledávání fotografií, které mají společný obsah či barevné vlastnosti.
NOVINKA Svěží vzhled s novými šablonami ? Ohromte své přátele a rodinu fotografiemi upravenými podle atraktivních nových šablon pro tištěná fotografická díla či uloženými v online albech.
NOVINKA Fotografická díla s větší variabilitou ? Využijte možnosti tisku, nahrávání a sdílení fotografických děl téměř kdekoli díky možnosti ukládat ve formátech JPEG a PDF.
NOVINKA Zobrazení v síti YouTube? ? Nahrajte své videoklipy na síť YouTube přímo z Organizátoru.*

Diskuse Otázky a odpovědi týkájící se českého návodu k použití Software Adobe Photoshop Elements 10 WIN CZ

Vložit nový příspěvek Software Adobe Photoshop Elements 10 WIN CZ

Předmět: manual na Adobe Photoshop Elements 14
Datum: 2016-04-30 13:43:24Autor: Otto Bubeníček Bertis
Prosím o sdělení kde najdu manuál v češtině na Adobe Photoshop Elements 14. Program jsem dostal od přítele v USA a je pouze v angličtině.
Předem děkuji za laskavou odpověď a zůstávám
S pozdravem
Otto Bubeníček Bertis
Odpovědět

Vložit dotaz nebo reakci k Software Adobe Photoshop Elements 10 WIN CZ

* označené položky jsou povinné, vyplňte je, prosím.
Předmět *:
Jméno *: email:
Text zprávy *:
Opiště kód *: "NAVOD" - (antispamová ochrana)
Chcete-li dostat odpověď na Váš příspěvek, vyplňte
položku "Email". Vaše emailová adresa zde nebude zveřejněna, ani jinak využita.

 

Nápověda Nápověda:

Nenašli jste co jste hledali?
Zkuste Google vyhledávání!
Custom Search

ZNAČKY
Katalog značek - jestliže značku nenaleznete, klikněte zde:
"seznam všech značek"

> DISNEY
> X-PAD
> K´S KIDS
> FLEG
> BEST
> BURBERRY
> BLAUPUNKT
> CARLO CORINTO
> GARDENTECH
> PRIMI SOGNI
> SATURN
> EMINENT
> MIELE
> COLEMAN
> BLOMBERG
> BAUMATIC
> BLOME
> Roto
> LANITPLAST
> DACOM PHARMA
> BYBLOS
> WALACHIA
> Unicasa
> CEAT
> LOEWE
> WALLABOO
> EPEE
> MASTIC SPA
> MERKUR
> VALENTINO
> EINHELL
> ELIZABETH TAYLOR
> ABBYY
> AQUA SPHERE
> NUTRAM

NÁVODY V ČEŠTINĚ
> AUDIO VIDEO TECHNIKA
> BíLá TECHNIKA
> DIGITáLNí FOTO
> KOSMETIKA, PARFéMY, HODINKY
> MOBILNí TELEFONY
> NáBYTEK
> POčíTAčE
> RELAXACE A MASážE
> SPORT, OUTDOOR
> ZáBAVA

NAVODY-MANUALY.cz - České návody k použití a manuály ke stažení
sitemap.xml