Digitální fotoaparát BENQ E1480 (9H.A1301.7AE)
Český návod k použití Digitální fotoaparát BENQ E1480 (9H.A1301.7AE) - Přibližte a rozšiřte svůj
Návod k použití Digitální fotoaparát BENQ E1480 (9H.A1301.7AE)
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Digitální fotoaparát BENQ E1480 (9H.A1301.7AE)
Český návod BENQ k použití výrobku Digitální fotoaparát BENQ E1480 (9H.A1301.7AE) udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku BENQ
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis BENQ
6) Značka: BENQ
7) EAN kód: 4718755026669
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Přibližte a rozšiřte svůj záběr
26mm širokoúhlý objektiv, 5x zoom
Technologie pro vylepšení obrazu BenQ HDR II
Efekt funkce LOMO
Objektiv ?rybí oko?
Barevný akcent
Vyspělý režim Smart Scene
- Celkový počet bodů: Sony 14 Mega Pixels, 1/2.3 inch CCD
- Rozlišení snímku: 14M (4320 x 3240) / 3:2 / 8M / 5M / 3M / HD 16:9 / VGA
- Objektiv: f = 4.7 ( W ) ~ 23.5 ( T ) mm, F= 2.8 (W) ~ 6.5 (T), f = 26 ~ 130mm, 35mm equivalent
- Zoom Optical: 5x Wide Angle, Digital: Up to 5x (Preview) / Up to 12x (Playback)
- Rozsah zaostření: Normal: W = 15cm ~ Infinity
- Macro: W = 60cm ~ Infinity
- Shutter Speed: 1/2000 ~ 1 sec. (Fireworks 2 sec.; Manual, Night Scene 1/2000 ~ 15 sec.)
- Ovládání expozice: 2.7" LCD
- Nastavení barev: 230,000 pixels
- Ekvivalent ISO: Auto / 100 / 200 / 400 / 800 / 1600 / 3200 (3M or lower) / 6400 (3M or lower)
- Blesk: Auto Flash / Auto Anti Red-eye / Force On / Slow Sync / Forced Off
- Samospoušť: 2 sec. / 10 sec. / Double / Burst / Speedy Burst
- Režim video: 640 x 480 / 640 x 480 (Web) / 320 x 240 / 1280 x 720 (720p)
- Ukládání dat: Built-in Approx. 12.7 MB, 4GB SD compatible / 32GB SDHC card compatible
- Formát souboru: Digital output: USB 2.0 compatible
- Audio / Video output (NTSC/PAL)
- PictBridge compatible
- Battery: 700mAh NP45 Rechargeable Li-ion Battery, CIPA Approx 160 base on bundle Li-ion battery
- Rozměry (š x v x h): 97.5 x 57.0 x 18.1 mm