NÁVODY a MANUÁLY | Hledáte uživatelský manuál nebo návod k použití? | splátky | dětské potřeby | zaruka a servis | hodinky | led monitory | peníze a půjčky | hračky |
Český manuál a návod

Infra sauna HYUNDAI Rhodos2

Český návod k použití Infra sauna HYUNDAI Rhodos2 - INFRA SAUNA - ROHOVÁ Kapacita : 2 osoby Rozm
               

 

Návod k použití Infra sauna HYUNDAI Rhodos2

Český návod k použití Infra sauna HYUNDAI Rhodos2 je povinnen přikládat prodejce zboží ke každému výrobku, tuto povinnost jim přikládá zákon.
Pokud manuál k Infra sauna HYUNDAI Rhodos2 nebyl přiložen, je to porušení a návod k obsluze by Vám měl prodejce zboží dodat. Databáze návodů je průběžně doplňována uživateli a aktualizovaná o nové manuály - databázi můžete rozšířit i vy - máte-li český návod nebo servisní manuál k tomuto produktu, nahrajte nám jej. Pomůžete tak ostatním uživatelům, děkujeme!


Náš server Vám pomůže s užíváním Infra sauna HYUNDAI Rhodos2, databáze je doplňována zkušenými lidmi a fanoušky výrobce HYUNDAI. Přečtěte si také diskuzi k Infra sauna HYUNDAI Rhodos2.
Infra sauna HYUNDAI Rhodos2
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Infra sauna HYUNDAI Rhodos2
Český návod HYUNDAI k použití výrobku Infra sauna HYUNDAI Rhodos2 udává:


1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku HYUNDAI
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis HYUNDAI
6) Značka: HYUNDAI
7) EAN kód: 8592417015637
Návod k použití Infra sauna HYUNDAI Rhodos2

Jste-li majitelem Infra sauna HYUNDAI Rhodos2 od HYUNDAI a vlastníte návod k použití či servisní manuál pomožte nám rozšířit databázi a nahrajete nám svůj manuál. Pomůžete ostatním uživatelům, hledající návody pro správnou funkci výrobku.
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)

Infra sauna HYUNDAI Rhodos2 -
INFRA SAUNA - ROHOVÁ
Kapacita : 2 osoby
Rozměry (VxŠxH) : 190 x 125 x 125
Hmotnost : 127kg
Topidla : uhlíkové panely
Provozní napětí : 230V
Příkon : 2000W
Doba náběhu na provozní teplotu (50 - 60st. C) : 20-25min (závisí na okolní teplotě)
Spotřeba za 1 saunovací cyklus (60 min) : 2,6 kWh (závisí na okolní teplotě, způsobu používání sauny)
Elektronické ovládání
CD/radio přehrávač s MP3, USB
Vnitřní osvětlení, vnější osvětlovací rampa
Materiál kabiny - Hemlock
Barva : natural

Diskuse Otázky a odpovědi týkájící se českého návodu k použití Infra sauna HYUNDAI Rhodos2 - k tomuto výrobku není položena žádná otázka - buďte první!

Vložit dotaz nebo reakci k Infra sauna HYUNDAI Rhodos2

* označené položky jsou povinné, vyplňte je, prosím.
Předmět *:
Jméno *: email:
Text zprávy *:
Opiště kód *: "NAVOD" - (antispamová ochrana)
Chcete-li dostat odpověď na Váš příspěvek, vyplňte
položku "Email". Vaše emailová adresa zde nebude zveřejněna, ani jinak využita.

 

Nápověda Nápověda:

Nenašli jste co jste hledali?
Zkuste Google vyhledávání!
Custom Search

ZNAČKY
Katalog značek - jestliže značku nenaleznete, klikněte zde:
"seznam všech značek"

> ZOO-MED
> BIODERMA
> EDESA-FAGOR
> HART&HOLM
> NAFNAF
> SPEED LINK
> RIGID
> ROBERTO VERINO
> TRAYAL
> JOHN GALLIANO
> BOURJOIS
> SANDISK
> NANTONG
> FAG
> Cyclone
> LON
> DPS
> H+H
> FALKEN
> ACER
> BVLGARI
> WELLA PROFESSIONAL
> JINYU TIRES
> ALAIN DELON
> MINIMONKEY
> LANDMANN
> ARCTIC COOLING
> SYMANTEC
> DINO HORIZONS
> CAT-GATO
> ESET
> TIGI
> ROUNDUP
> OBSESSED
> DEMA

NÁVODY V ČEŠTINĚ
> AUDIO VIDEO TECHNIKA
> BíLá TECHNIKA
> DIGITáLNí FOTO
> KOSMETIKA, PARFéMY, HODINKY
> MOBILNí TELEFONY
> NáBYTEK
> POčíTAčE
> RELAXACE A MASážE
> SPORT, OUTDOOR
> ZáBAVA

NAVODY-MANUALY.cz - Český návod k obsluze a manuály ke stažení
sitemap.xml