Multimediální centrum ASUS OPLAY MINI PLUS (90-YTM67120-EA11MZ)
Český návod k použití Multimediální centrum ASUS OPLAY MINI PLUS (90-YTM67120-EA11MZ) - Multimed
Návod k použití Multimediální centrum ASUS OPLAY MINI PLUS (90-YTM67120-EA11MZ)
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Multimediální centrum ASUS OPLAY MINI PLUS (90-YTM67120-EA11MZ)
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku ASUS
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis ASUS
6) Značka: ASUS
7) EAN kód: 4716659009399
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Multimediální přehrávač Asus O!Play Mini Plus s podporou WiFi.
Parametry
- Kapacita disku bez disku
- Vstupy USB
- Vybavení Čtečka paměťových karet
- Vybavení Dálkové ovládání
- Vybavení WiFi
- Výstupy HDMI
- Výstupy Komponentní
- Výstupy Kompozitní
- Výstupy S/PDIF (optický)
Specifikace
Podporované formáty:
- Video: MPEG1, MPEG2, MPEG4, RM, RMVB, VC-1, H.264
- Video přípony souboru: TRP, MP4, MOV, AVI, ASF, WMV, MKV, FLV, TS, MTS, M2TS, DAT, MPG, VOB, ISO
- Obrázek: JPEG, BMP, PNG, GIF, TIFF
- Titulky: SRT, SUB, SMI, SSA, TXT
Vstupy:
- 1 x DC V
- 1 x USB 2.0 port (y)
- 1 x USB 2.0 / eSATA port Combo
- 1 x RJ-45 LAN port (Gb Mbps)
- 802.11n pro bezdrátové sítě
- 4-in-1 čtečka karet (SD / MS / xD / MMC)
Výstupy
- kompozitní video
- Kompozitní Audio L / R
- S / PDIF výstup (optický)
- HDMI 1.3
Souborové systémy
- FAT16/32, NTFS, HFS / HFS +, EXT3
Bezdrátová technologie
- WiFi 802.11 b / g / n
Funkce
- Ó Direct, Ó MediaShare, automatické přehrávání, TXT právo, DLNA
- Internet Content & servis
- YouTube
- Podcast
- Internet TV
- rádio
- flickr
- Picasa
- počasí
- ceny akcií
- RSS
Rozměry
- 151,85 x 106,7 x 29.03 mm (Š x H)
Hmotnost
- 175 g
Energie
- 12 V DC, 2 A
Spotřeba energie
- 10 W