Reproduktory GENIUS SP-HF1200A (31730883100) černá/imitace dřeva
Český návod k použití Reproduktory GENIUS SP-HF1200A (31730883100) černá/imitace dřeva - Společn
Návod k použití Reproduktory GENIUS SP-HF1200A (31730883100) černá/imitace dřeva
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Reproduktory GENIUS SP-HF1200A (31730883100) černá/imitace dřeva
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku GENIUS
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis GENIUS
6) Značka: GENIUS
7) EAN kód: 4710268812708
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Společnost Genius oživí váš zvukový zážitek s novou řadou Hi-Fi dřevěných reproduktorů s výkonem 30 wattů .Tyto dvousměrné dřevěné hi-fi reproduktory nabízí lepší zvukovou zábavu. SP-HF 1200A se dodává se dvěmi 7,5cm jednotkami reproduktoru pro jasný zážitek při 30 wattech.
Charakteristika:
Dvousměrné dřevěné stereo reproduktory
Extra vstup sluchátek pro soukromý poslech
Řízení hlasitosti, hloubky a výšy na straně pro pohodlí
Specifikace:
Barva Černá
Výstupní výkon (W) 30
Řídící jednotka
?Woofer: 3? 8?
?Tweeter: 1? 4?
Frekvenční rozsah 70Hz~55kHz
Signál/ruch >79dB
Funkce
Hlasitost, Výšky, Basy, Vstup
Obsah balení: 2 sk reproduktoru
Kabel RCA do RCA 2xRCA k 3,5mm konvertoru
* Dřevěné stereo reproduktory
* Výstupní výkon: 30 wattů
* Výstup na sluchátka
* Ovládání hlasitosti, bassů a výšek na boční straně
Specifikace:
* RMS (Watt): 30
Repro:
* Basový: 3"
* Výškový: 1.5"
* Frekvenční rozsah: 20Hz~20kHz
* Odstup signál-šum: >75dB
* Přední ovládání: Ano
* Výkon (W): 30 W
* Vstupy a výstupy: 1x audio jack vstup, výstup pro sluchátka
* Odstup signál/šum [dB]: 75
* Použitý materiál: dřevo