Vrtačka příklepová ETA 6800 (RVP13/710)
Český návod k použití Vrtačka příklepová ETA 6800 (RVP13/710) - * příkon 710 W * plynulá regulac
Návod k použití Vrtačka příklepová ETA 6800 (RVP13/710)
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Vrtačka příklepová ETA 6800 (RVP13/710)
Český návod ETA k použití výrobku Vrtačka příklepová ETA 6800 (RVP13/710) udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku ETA
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis ETA
6) Značka: ETA
7) EAN kód: 8590393054398
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* příkon 710 W
* plynulá regulace otáček 0-2400 l/min.
* průměr sklíčidla 13 mm
* levý/pravý chod - jednoduchá manipulace v materiálech
* možnost vrtání s příklepem
* použitelnost vrtáků dřevo do 26 mm, zdivo do 13 mm, kov do 13 mm