Televize LG 50PQ6000 černá
Český návod k použití Televize LG 50PQ6000 černá - Speciální vlastnosti: * Jedna vrstva * DivX
Návod k použití Televize LG 50PQ6000 černá
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televize LG 50PQ6000 černá
Český návod LG k použití výrobku Televize LG 50PQ6000 černá udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku LG
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis LG
6) Značka: LG
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Televize LG 50PQ6000 černá -
Speciální vlastnosti:
* Jedna vrstva
* DivX
* 600Hz Max Sub-field Driving
* Invisible Speaker Laděné Markem Levinsonem
VLASTNOSTI
* Velikost úhlopříčky (palce) 50
* Velikost úhlopříčky (cm) 125
* Rozlišení 1365 x 768p
* Jas (cd/m2) 1500
* Dynamický kontrastní poměr 2,000,000:1
* Typ filtru panelu Glass
* Životnost panelu (hod) 100 000 hod (udáno pro hodnotu jasu)
Systém TV příjmu
* DVB-T
* Analogové
OBRAZ
* Obrazový procesor (XD Engine)
* Poměr stran 16:9
* Nastavení teploty barev Chladná/Střední/Teplá
* Nastavení poměru stran 16:9/Just Scan/Original/Full Wide/4:3/14:9/Zoom/Cinema Zoom1
* AV Režim (Kino/Hra/Sport)
* Nastavení obrazu pro pokročilé
ZVUK
* Výkon reproduktorů (W) 10W + 10W
* Čistý hlas (Clear Voice)
* Zvukové režimy 5 (Standardní/Hudba/Kino/Sport/Hra)
* Režim prostorového zvuku (Surround MAX) SRS Trusurround XT
USB (2.0)
* Typy podporovaných souborů JPEG/MP3/SD DivX
Speciální funkce
* SIMLINIK (HDMI-CEC)
* EPG (SI)
* Podpora signálu 1080P HDMI 60p/50p/30p//24p Component 60p/50p
* Inteligentní Sensor (auto. jas/barvy/kontrast)
Teletext
* Teletext / počet stran 1000p
Časové nastavení
* Hodiny
* Budík
* Časovač vypnutí
* Automatické vypnutí
VSTUPY a VÝSTUPY - boční panel
* AV vstup
* S-Video vstup 1
* USB (2.0) 1 (JPEG/MP3/SD DivX)
* HDMI vstup 1
VSTUPY A VÝSTUP - zadní panel
* RF vstup 1
* Plný Scart 1 (TV out)
* Poloviční Scart 1 (MNT/DTV out)
* Komponentní vstup + Audio 1 (480i/480p/576i/576p/720p/1080i/1080p)
* Digitální optický audio výstup 1 (Optical)
* HDMI / HDCP vstup 2 Ver. 1.3 (480i/480p/576i/576p/720p/1080i/1080p)- 1 Port PC Mode - SIMPLINK
* RGB vstup (D-Sub 15pin) 1
* PC audio vstup 1
* RS-232C (Control / SVC) 1 (For Service & Control)
POPIS VZHLEDU
* Reproduktory Skryté reproduktory
* Otočný stojan
* Pulzující indikátor zapnutí
* VESA kompatibilní
Elektrické vlastnosti
* Pohotovostní režim 0,2W