Televize SONY KDL-42EX410 černá
Český návod k použití Televize SONY KDL-42EX410 černá - * Digitální LED TV Sony Bravia s úhlopří
Návod k použití Televize SONY KDL-42EX410 černá
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televize SONY KDL-42EX410 černá
Český návod SONY k použití výrobku Televize SONY KDL-42EX410 černá udává:
6) Značka: SONY
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* Digitální LED TV Sony Bravia s úhlopříčkou 42" (107 cm) řady EX410
* Vestavěný tuner DVB-T / DVB-C
* Rozlišení displeje Full HD
* Podsvícení panelu EDGE LED / 50Hz
* Technologie zpracování obrazu Cinema Mode / 24p True Cinema
* Bravia Sync
* USB Play ? Filmy, Hudba, Fotografie
* České menu
* Senzor pro optimální jas TV (Light senzor)
* konektory HDMI, Scart, PC, Mini Jack ? audio out
* spotřeba v pohotovostním režimu 0.28 W