Externí pevný disk TRANSCEND 2,5" StoreJet 1TB, SATA (TS1TSJ25H2P) černý
Český návod k použití Externí pevný disk TRANSCEND 2,5" StoreJet 1TB, SATA (TS1TSJ25H2P) černý -
Návod k použití Externí pevný disk TRANSCEND 2,5" StoreJet 1TB, SATA (TS1TSJ25H2P) černý
Český návod k použití Externí pevný disk TRANSCEND 2,5" StoreJet 1TB, SATA (TS1TSJ25H2P) černý je povinnen přikládat prodejce zboží ke každému výrobku, tuto povinnost jim přikládá zákon.
Pokud manuál k Externí pevný disk TRANSCEND 2,5" StoreJet 1TB, SATA (TS1TSJ25H2P) černý nebyl přiložen, je to porušení a návod k obsluze by Vám měl prodejce zboží dodat. Databáze návodů je průběžně doplňována uživateli a aktualizovaná o nové manuály - databázi můžete rozšířit i vy - máte-li český návod nebo servisní manuál k tomuto produktu, nahrajte nám jej. Pomůžete tak ostatním uživatelům, děkujeme!
Náš server Vám pomůže s užíváním Externí pevný disk TRANSCEND 2,5" StoreJet 1TB, SATA (TS1TSJ25H2P) černý, databáze je doplňována zkušenými lidmi a fanoušky výrobce TRANSCEND. Přečtěte si také diskuzi k Externí pevný disk TRANSCEND 2,5" StoreJet 1TB, SATA (TS1TSJ25H2P) černý.
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Externí pevný disk TRANSCEND 2,5" StoreJet 1TB, SATA (TS1TSJ25H2P) černý
Český návod TRANSCEND k použití výrobku Externí pevný disk TRANSCEND 2,5" StoreJet 1TB, SATA (TS1TSJ25H2P) černý udává:
6) Značka: TRANSCEND
7) EAN kód: 760557820093
Návod k použití Externí pevný disk TRANSCEND 2,5
Jste-li majitelem Externí pevný disk TRANSCEND 2,5" StoreJet 1TB, SATA (TS1TSJ25H2P) černý od TRANSCEND a vlastníte návod k použití či servisní manuál pomožte nám rozšířit databázi a nahrajete nám svůj manuál. Pomůžete ostatním uživatelům, hledající návody pro správnou funkci výrobku.
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Features
- Durable anti-shock silicone outer shell
- Advanced internal hard drive suspension system
- High-speed USB 2.0 compliant and backwards compatible with USB 1.1
- One Touch Auto-backup button
- Easy Plug and Play operation ? no drivers required
- Extra-large storage capacity
- USB powered ? no external adapter necessary
- Power saving sleep mode
- High-speed data transfer rates up to 480Mbits per second
- Includes Transcend Elite? backup and security software*
- LED power / data transfer activity indicator
- 3-year Warranty
Specification
Size::
130.8mm × 80.8mm × 21.7mm
Op. Voltage::
USB DC 5V
Op. Temperature::
5°C (41°F) to 55°C (131°F)
Storage Media::
2.5" SATA HDD
Weight::
256g
Certificates::
CE, FCC, BSMI
RPM::
5400
Buffer::
8MB
Interface::
USB 2.0
Power Saving Mode::
10 mins
One Touch Backup::
Yes
Diskuse Otázky a odpovědi týkájící se českého návodu k použití Externí pevný disk TRANSCEND 2,5" StoreJet 1TB, SATA (TS1TSJ25H2P) černý - k tomuto výrobku není položena žádná otázka - buďte první!
Vložit dotaz nebo reakci k Externí pevný disk TRANSCEND 2,5" StoreJet 1TB, SATA (TS1TSJ25H2P) černý