Monitor SAMSUNG 2243BW, black (LS22MYKEBQ)
Český návod k použití Monitor SAMSUNG 2243BW, black (LS22MYKEBQ) - Elegantní design a širokoúhlý
Návod k použití Monitor SAMSUNG 2243BW, black (LS22MYKEBQ)
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Monitor SAMSUNG 2243BW, black (LS22MYKEBQ)
Český návod SAMSUNG k použití výrobku Monitor SAMSUNG 2243BW, black (LS22MYKEBQ) udává:
6) Značka: SAMSUNG
7) EAN kód: 8808987511722
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Displej
* Úhlopříčka obrazovky 22" širokoúhlá
* Rozlišení 1.680 x 1.050
* Jas 300 cd/m2;
* Kontrastní poměr Dynamický kontrast 8.000:1 (typický 1.000:1)
* Doba odezvy 5 ms
* Zorný úhel (horizontální/vertikální) 170˚/160˚ (CR > 10)
* Podporované barvy 16,7 mil.
Vstup signálu
* Video signál Analogový RGB, DVI
* Synchronizační signál Samostatně H a V, kompozitní, SOG
* Konektor 15kolíkový D-SUB, DVI-D
Napájení
* Příkon 45 W
* Příkon v pohotovostním režimu (DPMS) < 1 W
* Typ Vestavěné
Funkce
* Multimediální reproduktory DDC 2B
* Volitelné příslušenství Kabel DVI-D
* Možnost napájeného USB hub Ne
* Kompatibilita s Mac Ano
* Držák na stěnu VESA 100 mm
* TCO TCO'03
* Barva povrchu Černá
Rozměry
* Rozměry produktu (s podstavcem, ŠxVxH) 505,5 x 375,4 x 200 mm
* Rozměry produktu (bez podstavce, ŠxVxH) 505,5 x 331,5 x 67,6 mm
* Hmotnost produktu 6,35 kg
Stojan
* Funkce Výškově nastavitelný, otočný na výšku, otočný kolem svislé osy, náklopný
* Typ Výškově nastavitelný podstavec (80 mm)