Monitor SAMSUNG 2343NW, black (LS23MYYKBB)
Český návod k použití Monitor SAMSUNG 2343NW, black (LS23MYYKBB) - Displej * Úhlopříčka obrazovk
Návod k použití Monitor SAMSUNG 2343NW, black (LS23MYYKBB)
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Monitor SAMSUNG 2343NW, black (LS23MYYKBB)
Český návod SAMSUNG k použití výrobku Monitor SAMSUNG 2343NW, black (LS23MYYKBB) udává:
6) Značka: SAMSUNG
7) EAN kód: 8808987867379
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Displej
* Úhlopříčka obrazovky 23" širokoúhlá
* Rozlišení 2.048 x 1.152
* Jas 300 cd/m2
* Kontrastní poměr Dynamický kontrast 20.000:1 (typický 1.000:1)
* Doba odezvy 5 ms
* Zorný úhel (horizontální/vertikální) 170° / 160° (CR > 10)
* Podporované barvy 16,7 mil.
Vstup signálu
* Video signál Analogový RGB
* Synchronizační signál Samostatně H a V, kompozitní, SOG
* Konektor 15 kolíkový D-SUB
Napájení
* Příkon 44 W
* Typ Vestavěný
Funkce
* Plug & Play DDC 2B
* Multimediální reproduktory Ne
* Volitelné příslušenství Žádné
Speciální funkce
* Spotřeba energie po vypnutí 0,3 W (typická), MagicBright3, velikost obrazu, barevný efekt, uživatelské tlačítko, MagicWizard, MagicKey a MagicTune s funkcí AssetManagement, Windows Vista Basic, software pro použití více obrazovek
* Možnost napájeného USB hub Ne
* Kompatibilita s Mac Ano
* Držák na stěnu VESA 100 mm
* TCO TCO03
* Barva povrchu Černá
Rozměry
* Rozměry produktu (s podstavcem, ŠxVxH) 544,6 x 408,8 x 227,5 mm
* Rozměry produktu (bez podstavce, ŠxVxH) 544,6 x 323,1 x 72,9 mm