Monitor SAMSUNG S19A300N (LS19A300NS/EN) černý
Český návod k použití Monitor SAMSUNG S19A300N (LS19A300NS/EN) černý - - LED monitor s nejmodern
Návod k použití Monitor SAMSUNG S19A300N (LS19A300NS/EN) černý
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Monitor SAMSUNG S19A300N (LS19A300NS/EN) černý
Český návod SAMSUNG k použití výrobku Monitor SAMSUNG S19A300N (LS19A300NS/EN) černý udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku SAMSUNG
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis SAMSUNG
6) Značka: SAMSUNG
7) EAN kód: 8806071239163
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
- LED monitor s nejmodernějšími Eco režimy.
- Ohromný rozsah dynamického kontrastu přináší nevídané zážitky.
- Poznejte výhody nových ekologicky úsporných režimů.
- Technologie Magic Angle zajistí širší úhly pohledu.
- Nový tenký monitor s krystalickým designem zaujme okolí.
Parametry a specifikace
- Rozlišení: 1366 x 768
- Úhlopříčka: 18,5" širokoúhlý
- Jas: 250 cd/m2
- Kontrast: mega dynamický
- Odezva: 5 ms
- Pozorovací úhly (Horizontal/Vertical): 170° / 160° (CR > 10)
- Počet barev: 16,7 mil.
- Napájení: externí
- Spotřeba: 19 W
- Stand By režim (DPMS): < 0,3 W
- Synchronizační signál: Samostatně H a V, kompozitní, SOG-
- Konektor: 15 kolíkový D-SUB
- Plug & Play: DDC 2B
- USB Powered Hub Option: Ne
- Mac kompatibilita: Ano
- Multimediální reproduktory: Ne
- Rozměry (se stojanem, ŠxVxH): 445 x 348 x 177 mm
- Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH): 445 x 273 x 53 mm
- Rozměry přepravní (ŠxVxH): 512 x 404 x 115 mm