Monitor SAMSUNG T24A350 (LT24A350EW/EN) černý
Český návod k použití Monitor SAMSUNG T24A350 (LT24A350EW/EN) černý - K digitálnímu HDTV monitor
Návod k použití Monitor SAMSUNG T24A350 (LT24A350EW/EN) černý
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Monitor SAMSUNG T24A350 (LT24A350EW/EN) černý
Český návod SAMSUNG k použití výrobku Monitor SAMSUNG T24A350 (LT24A350EW/EN) černý udává:
6) Značka: SAMSUNG
7) EAN kód: 8806071239279
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Parametry a specifikace
- Velikost obrazovky: 24"
- Panel: TN + LED
- Rozlišení: 1 920 x 1 080
- Jas: 250 cd/m2
- Kontrastní poměr: Mega dynamický kontrast
- Doba odezvy: 5 ms
- Multimediální reproduktory: Ano, 3W x 2 (Dolby Digital +, dts 2.0, SRS TheaterSound)
- Časovač vypnutí: Ano
- Hotelový mod: Ne
- TV tuner: DVB-T/C vestavěný
- CL+ slot: Ano
Konektory:
1x Component In (Y/Pb/Pr)
1x Digital Audio Out (Optical)
1x PC Audio In (Mini Jack)
1x Analog D-Sub
1x RF In (Terrestrial/Cable input)
1x USB
- Barva: Rubínová černá
- Spotřeba energie: 50 W (Typ)
- Pohotovostní režim (DPMS): < 1 W (Typ)
- Další doplňky: Dálkové ovládání (TM1050) + 2x baterie
- Možnost upevnění na stěnu Ano (VESA 75x75 mm)
- Rozměry produktu (s podstavcem, Š x V x H): 578.6 × 438.7 x 239.2 mm
- Rozměry produktu (bez podstavce, Š x V x H): 578.6 × 359.1 × 59.2 mm
- Přepravní rozměry (Š x V x H): 695 × 433 × 129 mm