Notebook SAMSUNG 300V (NP300V5A-S03CZ)
Český návod k použití Notebook SAMSUNG 300V (NP300V5A-S03CZ) - Smoky silver/Tmavě šedá OS: Wind
Návod k použití Notebook SAMSUNG 300V (NP300V5A-S03CZ)
Český návod k použití Notebook SAMSUNG 300V (NP300V5A-S03CZ) je povinnen přikládat prodejce zboží ke každému výrobku, tuto povinnost jim přikládá zákon.
Pokud manuál k Notebook SAMSUNG 300V (NP300V5A-S03CZ) nebyl přiložen, je to porušení a návod k obsluze by Vám měl prodejce zboží dodat. Databáze návodů je průběžně doplňována uživateli a aktualizovaná o nové manuály - databázi můžete rozšířit i vy - máte-li český návod nebo servisní manuál k tomuto produktu, nahrajte nám jej. Pomůžete tak ostatním uživatelům, děkujeme!
Náš server Vám pomůže s užíváním Notebook SAMSUNG 300V (NP300V5A-S03CZ), databáze je doplňována zkušenými lidmi a fanoušky výrobce SAMSUNG. Přečtěte si také diskuzi k Notebook SAMSUNG 300V (NP300V5A-S03CZ).
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Notebook SAMSUNG 300V (NP300V5A-S03CZ)
Český návod SAMSUNG k použití výrobku Notebook SAMSUNG 300V (NP300V5A-S03CZ) udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku SAMSUNG
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis SAMSUNG
6) Značka: SAMSUNG
7) EAN kód: 8806071628974
Jste-li majitelem Notebook SAMSUNG 300V (NP300V5A-S03CZ) od SAMSUNG a vlastníte návod k použití či servisní manuál pomožte nám rozšířit databázi a nahrajete nám svůj manuál. Pomůžete ostatním uživatelům, hledající návody pro správnou funkci výrobku.
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Smoky silver/Tmavě šedá
OS: Windows? 7 Home Premium (64-bit)
Processor: Intel? Core? i5 Processor 2410M (2.30 GHz, 3 MB L3 Cache)
LCD Display: 15.6" HD LED Display (1366 x 768), Anti-Reflective
Dimension: 366.9 x 240 x 29.9 ~ 31.6mm
Weight (kg): 2.4 Kg
Graphic Processor: NVIDIA? GeForce? GT 520MX Graphics, Optimus? technology
Graphic Memory: 1GB gDDR3
System Memory: 4GB DDR3 System Memory at 1333MHz (4GB x 1)
Memory Slot: 2 DIMM Slots
HDD: 640GB S-ATA? Hard Drive (5400RPM)
ODD: Super Multi Dual Layer (S-ATA)
Main Chipset: Intel HM65
Sound: HD (High Definition) Audio
Sound Effect: SRS 3D Sound Effect, SoundAlive?
Speaker: 3 W Stereo Speaker (1.5 W x 2)
Integrated Camera: 1.3 Mpix, HD Webcam
Wired Ethernet LAN: Gigabit LAN
Wireless LAN: 802.11bg/n
Bluetooth: Bluetooth V3.0 High Speed
VGA connector: YES
S-Video (TV-out): NO
HDMI connector: YES
Headphone-out: YES
Mic-in: YES
Internal Mic: YES
PC CardBus Slot: NO
USB port: 3 x USB 2.0
Multi Card Slot: 4-in-1 (SD, SDHC, SDXC, MMC)
Dock Port: NO
iEEE1394: NO
RJ11 (Modem): NO
RJ45 (LAN): YES
TV Antenna: NO
DC-In (Power Port): YES
Keyboard Type: 103 Key, 104 Key
Touch Pad: Touch Pad (Scroll Scope, Flat Type)
AMT: NO
Virus: Norton Internet Security (60-day Trial)
Security: BIOS Boot Up Password, HDD Password
Lock: Kensington Lock Port
Recovery: Samsung Recovery Solution
AC Adapter: 60/90 Watt
Standard Battery: 6 cell, 4400mAh
Standard DVD: OS DVD
Diskuse Otázky a odpovědi týkájící se českého návodu k použití Notebook SAMSUNG 300V (NP300V5A-S03CZ) - k tomuto výrobku není položena žádná otázka - buďte první!
Vložit dotaz nebo reakci k Notebook SAMSUNG 300V (NP300V5A-S03CZ)